6 מיומנויות שצעירים צריכים להפוך למנהיגי הדור הבא

0
6 מיומנויות שצעירים צריכים להפוך למנהיגי הדור הבא

נראה שנטלי לוקאס היא סוג של ילד בן 18 שכל הורה היה גאה בה. היא עובדת בשכר ומשרתת בשלוש השנים האחרונות כמצילה. נכון לעכשיו, נטלי עובדת בתפקיד זה ב-YMCA בלונגמונט, קולורדו. היא גם סטודנטית מספיק טובה כדי להתחיל בקולג’ מחוץ למדינה באוניברסיטת סן דייגו סטייט בסתיו הקרוב.

אבל בבוקר ה-24 ביולי התרחש אירוע יוצא דופן כאשר נטלי שיחקה בו תפקיד ראשי.

באותו בוקר, מתיו ג’ונס וטסה ריידר הגיעו לבריכה. טסה הייתה בחודש התשיעי להריונה ותאריך היעד שלה עבר. כפי שנאמר ב המאמר הזה של בוקר טוב אמריקה, התינוקת של טסה נלחצה על עצב בירך וגרם לכאב ואי נוחות. להיות במים עזר להפוך את הכאב לניירות יותר.

הרוכב יצא לפתע מהבריכה וחווה אי נוחות ברורה. לוקאס הלך לבדוק מה מצבה וגילה שהמים של ריידר נשברו. 9-1-1 נקרא מיד אך התינוק עמד להיוולד. נטלי ומתיו נאלצו לפעול במהירות. הפרמדיקים לא התכוונו להגיע בזמן. טסה עמדה ללדת.

מה שנטלי עשתה לאחר מכן מלמד אותנו שש מיומנויות שצעירים צריכים כדי להפוך למנהיגי הדור הבא:

מנהיג הדור הבא עושה תחילה את העבודה שלו

הדבר הראשון שאתה יכול לעשות כדי להפוך לדור הבא שמשפיע על אחרים הוא פשוט לעשות את העבודה שלך. ליצר. לעשות שינוי. תמכור משהו. המציא מוצר או אסטרטגיה חדשים. השלם משימה. לשרת מישהו. שיהיה לך יחס מעולה. תעשה את העבודה שלך. נטלי אמרה, “אני מרגישה שפשוט עשיתי את העבודה שלי ושעשיתי מה שהייתי אמורה לעשות במצב הזה. אני מציל. הייתי שם כדי לעזור והייתי שם כדי להציל חיים במובן מסוים”.

מנהיג הדור הבא מודע כל הזמן

מנהיג הדור הבא חייב להיות בעל מודעות עצמית ומודעות למצב. הם חייבים להיות אינטואיטיביים ולדעת מה קורה בכל עת. נטלי הייתה מודעת היטב למה שקורה בתחום האחריות שלה. המודעות הזו היא שאפשרה לה להבחין שרידר זקוקה לסיוע ולהגיב. היא אמרה, “היתה לה אטריות כדי לנסות להוריד קצת מתח מכל המשקל הזה על החלק הקדמי שלה, אני מניח, ואז היא התחילה לזחול מהבריכה… וחשבתי, בסדר, אני צריך ללכת בדוק כדי לוודא שהכל בסדר שם.”

מנהיג הדור הבא נשאר רגוע בזמן משבר

מצבי לחץ גבוה לא יוצרים מנהיגים, הם חושפים אותם. נטלי אמרה, “ידעתי שאני צריכה להישאר רגועה ותקינה. בני הזוג היו רגועים מאוד לגבי כל זה בזמן שהכל התרחש, מה שדי הפתיע אותי”.

הדור הבא שואל שאלות גדולות

כל כך הרבה מנהיגים צעירים רוצים להרשים אותך עם הידע שלהם. לרוב מדובר בטעות. המנהיגים הטובים ביותר, ללא קשר לגיל, יודעים שחכמה נמצאת בשאלות גדולות, לא בתשובות גדולות. נטלי אמרה, “אז הקפדתי לשמור על הראש ולהישאר איתם, להמשיך לשאול אותם שאלות, לשמור אותם ממוקדים בתינוק ושהם (היו) הכי נוחים”.

מנהיג הדור הבא מוריד דברים מהצלחות של האנשים

הם מורידים עומסים ומקלים על אחרים בארגון. נטלי עשתה דברים מעשיים כדי לסייע לג’ונס ולריידר כמו לשלוף ציוד רפואי ומגבות. אבל היא גם עשתה הרבה הרבה יותר. ריידר אמר, “אני משווה את הנוכחות של נטלי לאהבת דולה או מיילדת. … היא הייתה מרוכזת במיוחד בטסה. אז באותו רגע, לא הייתי צריך לדאוג לגבי אשתי. יכולתי לכוון את כל ההתמקדות שלי אל טובין ומה שטובין צריך כדי להיות בטוח ובריא”.

רוכב המשיך, “בלי נטלי שם, לא הייתי יכול לתת את תשומת ליבי לטובי. והייתי אומר שזה הכל באותו רגע. טסה רצתה שאתמקד בטובי, אבל היא עדיין הייתה זקוקה לטיפול ובשביל זה נטלי הייתה שם”.

מנהיג הדור הבא מספק תוצאות

לעולם אל תבלבל פעילות עם הישג. בסופו של דבר, מה שהיה משנה אם התינוק ייולד בבטחה והאם והילד יהיו בסדר. נטלי אמרה, “אני מוודאת שטסה מרגישה בנוח ומנסה להביא אותה למצב הכי טוב שאפשר. אני כאילו בסדר, הקרקע המלט הזו לא כל כך נהדרת אבל תן לי להרים אותה, להשעין את ראשה על התיק הרפואי. אני נותן כמה מגבות למתיו, התינוק יוצא די מהר, פחות מחמש דקות, הייתי אומר. זה היה די מטורף”.

היא המשיכה, “היינו בטלפון עם המוקדנית, וידאנו שהתינוק נושם, שהחזה עולה ויורד. הייתי צריך להשיג מגבת לנקות את הפה של התינוק כדי לוודא שדרכי הנשימה לא חסומים ושיש לו נקיון [airway for] נְשִׁימָה. ואז הפרמדיקים הגיעו כחמש דקות לאחר מכן”.

סיכום

נטלי לוקאס עשתה את העבודה שלה, הייתה בעלת מודעות גדולה, נשארה רגועה, שאלה שאלות נהדרות, לקחה דברים מהצלחת של מתיו ג’ונס, ובגלל כל זה, עזרה ללדת תינוק.

אולי אין לך אחריות ללדת תינוק, אבל אם אתה רוצה להיות מנהיג הדור הבא, זה הדפוס שאתה צריך לעקוב גם כן.

הספר האלקטרוני האחרון שלי זמין להורדה. 65 ציטוטי המנהיגות המובילים של 2022 חלק 1 הוא משאב שכל מנהיג צריך להיות. ציטוטים מעולים מביאים בהירות ומביאים במילים את מי שאנו מרגישים באופן אינטואיטיבי כמנהיגים. הם נותנים לנו חוכמה ותובנות שמקדמות את המשימה והחזון של הארגונים שלנו. ספר אלקטרוני זה כולל מחשבות ותובנות ממנהיגים כמו וורן באפט, ניק סבן, ג’יימס קליר, דאון סטיילי, יורגן קלופ, ג’רי סיינפלד ואפילו טד לאסו. משאב זה ייקח לך בערך 10 דקות לקריאה אבל כל החיים ליישם. תרצו לעצור ולהרהר בהשלכות של כל ציטוט. נְקִישָׁה כאן או על התמונה המסופקת להורדה מיידית!

פוסטים דומים

Leave a Reply