5 סימנים שאתה האדם המשפיע ביותר בחדר

0
5 סימנים שאתה האדם המשפיע ביותר בחדר

בריאן וסוניה דוד עם קיי ארתור

Precept Partners Weekend

בסוף השבוע האחרון היה לי העונג להיות חלק מ-Partners Weekend ב ציווי. אם אתה לא מכיר את הארגון הזה, אתה צריך להיות. מאז 1970, הם מציידים מנהיגי לימוד תנ”ך בקבוצות קטנות שיכולים לעזור לאחרים לגלות את האמת של כתבי הקודש בעצמם. הוקמה על ידי ג’ק וקיי ארת’ר, השירות שלהם השפיע על חיי המשפחה שלי בצורה בלתי ניתנת למדידה. גם אני זכיתי להשקיע כלכלית במשרד זה למעלה מ-20 שנה.

קיי הוא ענק מוחלט במנהיגות נוצרית. כמאה מאיתנו שנכחו זכו לכבוד לבלות איתה פעם נוספת.

כיום בת 88 וסובלת ממחלת פרקינסון, קיי אינה מדברת לעתים קרובות כמו בעבר. אבל כשהיא עושה זאת, יש לזה השפעה גדולה. כחלק מסדר היום של סוף השבוע, צוות Precept דנה בכמה מהתוכניות העתידיות שלהם. לאחר מכן קיי השתמשה בהשפעתה המשמעותית כדי לבנות תמיכה וליצור מומנטום ליוזמות אלו.

באמצעות מעשיה, קיי העבירה כיתת אמן למנהיגים על האופן שבו מנהיגים יכולים למנף בצורה הטובה ביותר את השפעתם. בין אם אתה מוביל ארגון כנסייה, ללא מטרות רווח, עסקי או אתלטי, אתה יכול ללמוד הרבה ממעשיה בסוף השבוע האחרון.

להלן 5 סימנים שאתה האדם המשפיע ביותר בחדר

כשאתה מדבר אנשים תקשיב

ל-EF Hutton, חברת הבנקאות הפרטית, הייתה סדרה מפורסמת של פרסומות שבהן מישהו היה אומר, “הברוקר שלי הוא EF Hutton ו-EF Hutton אומר…” זה היה הרגע הזה שכולם, בדרך כלל בסביבה מאוד רועשת וצפופה, היו עוצרים מה הם עשו והקשיבו בקשב רב. הכותרת של החברה הייתה “כאשר EF Hutton מדבר, כולם מקשיבים.” קיי ארתור היה ה-EF Hutton בחדר.

הייתה מצגת ארוכה ויסודית מאוד של צוות השיווק של Precept. כולם די התרשמו אבל אז קיי דיבר. היא אמרה, “בשביל זה התפללתי.” בשלב זה כולם הנהנו ואימצו בלב שלם את הנאמר.

כאשר המילים המעטות שלך עושות השפעה גדולה

כדי לעקוב אחר הנקודה הקודמת, כל מה שקיי היה צריך היה שבע מילים כדי להביא קונצנזוס. לא היה צורך בנאומים ארוכים. לא נערכו סקרים. לא נערכו סקרים. כל מה שהיה צריך זה אישורו של קיי. זו השפעה. המנהיגים הגדולים ביותר מבינים כלכלת שפה ולומדים לנהל את דבריהם היטב.

כאשר ביצעת את ההשקעות הגדולות ביותר באנשים בחדר

במשך יותר מ-50 שנה, קיי ארתור מנהלת לימודי תנ”ך מודפסים, וידאו ויחידים. היא לימדה אינספור אנשים איך ללמוד את התנ”ך בעצמם, כולל כל הנוכחים. רבים מאלה בחדר לימדו במשך שלושה וארבעה עשורים.

כשאתה אוהב את האנשים הכי הרבה

השפעה ברמה הגבוהה ביותר מתבטאת באהבה. בגלל אהבתו של קיי לנוכחים, הייתה כמות עצומה של אהבה שהוחזרה. למעשה, המילים האחרונות של סוף השבוע היו שקיי אומר לקהל, “אני אוהב אותך”.

בנוסף, תרמו משאבים כספיים משמעותיים למשרד. אנחנו שותפים אחרי הכל! מתיו 6:21 אומר, “כי איפה אוצרך, שם יהיה גם לבבך.” (ESV). לבו של האנשים היה עם קיי, מצוות ודבר אלוהים.

כאשר הדמות שלך הרוויחה ממך השפעה

כפי שציינתי, קיי הייתה חלק מההנהגה של Precept כבר למעלה מ-50 שנה, אבל זה מעולם לא היה עליה. זה היה על דבר אלוהים ולימד אנשים כיצד ללמוד את התנ”ך בעצמם. בתקופה שבה כל כך הרבה מנהיגים לא מסיימים טוב ונפסלים, היא דוהרת דרך קו הסיום. מעולם לא פגשתי מישהו שאוהב את ישוע או דברו יותר מאשר קיי ארתור. כתוצאה מכך, יש לה השפעה על אלוהים ואדם.

אנשים מקשיבים לך? האם המילים שלך חשובות? האם השקעת השקעה גדולה בחיי אחרים? האם אתה אוהב אותם? והאם יש לך אופי ללא דופי? אם כן, יש לך סיכוי להיות האדם המשפיע ביותר בחדר.

הספר האלקטרוני האחרון שלי זמין להורדה. 65 ציטוטי המנהיגות המובילים של 2022 חלק 1 הוא משאב שכל מנהיג צריך להיות. ציטוטים מעולים מביאים בהירות ומביאים במילים את מי שאנו מרגישים באופן אינטואיטיבי כמנהיגים. הם נותנים לנו חוכמה ותובנות שמקדמות את המשימה והחזון של הארגונים שלנו. ספר אלקטרוני זה כולל מחשבות ותובנות ממנהיגים כמו וורן באפט, ניק סבן, ג’יימס קליר, דאון סטיילי, יורגן קלופ, ג’רי סיינפלד ואפילו טד לאסו. משאב זה ייקח לך בערך 10 דקות לקריאה אבל כל החיים ליישם. תרצו לעצור ולהרהר בהשלכות של כל ציטוט. נְקִישָׁה כאן או על התמונה המסופקת להורדה מיידית!

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על תוכן האתר הזה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור פתרונות ניהול של INJOY שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר עשרת הביקורות עשרת השיטות ההכרחיות של מנהיג 2 הדקות.


פוסטים דומים

Leave a Reply