4 דרכים שבהן הכנסייה שלך יכולה לעזור לדור הצעיר לצמוח

0
4 דרכים שבהן הכנסייה שלך יכולה לעזור לדור הצעיר לצמוח

כאשר כנסיות, בתי ספר ואוניברסיטאות מתלבטים כיצד לענות על הצרכים של דור חדש של מבוגרים צעירים, לעתים קרובות הם מתעלמים מהתפקיד שהבניינים הפיזיים שלהם ממלאים בהשפעה על היווצרות רוחנית.

בתגובה, יצרנו משאב הניתן להורדה כדי לעזור למנהיגי הכנסייה שלך לענות על שאלות חשובות לגבי האופן שבו הבניין או הקמפוס שלך יכולים להיות חלק מתהליך התלמיד שלך – לא מפריע.

יצירת מקום לגיבוש אמונה מוביל את מנהיגי הכנסייה בארבעה אזורים ברורים שדור ה-Z ו-Millenials זיהו בעצמם כחשובים לחוויה שלהם בכנסייה. נושאי מפתח אלה כוללים:

1. מודולריות:

צעירים מעדיפים לבחור מתוך מגוון של חוויות ולהרכיב את חייהם על סמך אפשרויות. עבור סטודנטים ומבוגרים צעירים שיש להם מעט היסטוריה בכנסייה, הבניין שלך יכול לעזור לגבש את החוויות שלהם ולהקל על אורח החיים הבחירה והבחירה שהם משתוקקים להם.

לִשְׁאוֹל: כיצד המתקן שלך מנחה אנשים באופן טבעי לקבל רגעים של הרהור שקט, להתחבר לאחרים ולחוות את אמונתם?

2. טבע:

בני דור המילניום אומרים שהם מתחברים לאלוהים דרך הטבע, וזה נכון עוד יותר לגבי הדור Z. עבור צעירים שלעתים קרובות דואגים מחרדה ובדידות, הכנסת הטבע לבניין שלך יכולה להיות שינוי מבורך מהפנים הסטריליים שהם עשויים לצפות בתוך כנסייה . בנוסף להכנסת הטבע לחלל שלך, מדריך זה יעזור לך לשקול כיצד תוכל לשלב את המרחב החיצוני שלך בהזדמנות ליצירת תלמידים.

לִשְׁאוֹל: האם הכנסייה או בית הספר שלך משלבים זכוכית, צמחייה או חללים באוויר הפתוח שבהם אנשים יכולים להתחבר לאלוהים דרך הטבע?

“אנחנו יוצרים את הבניינים שלנו. אחר כך הם יוצרים אותנו”. -וינסטון צ’רצ’יל

3. בהירות חזותית:

כשאתה נכנס לבניין הכנסייה שלך, לעולם אין לך ספק לאן ללכת או מה לעשות. זה, אחרי הכל, המשרד שלך (או לפחות מקום שבו אתה מבלה הרבה מזמנך). אבל צעירים שאולי נכנסים לכנסייה שלך – או לכל כנסייה – בפעם הראשונה, פחות בטוחים. המילניום והדור Z רוצים לדעת מה לעשות הלאה ומה מצופה מהם בבניין. התרגילים במדריך זה יכולים לעזור לך לחקור כיצד להפוך את השלבים האלה לאינטואטיביים עבור צעירים חדשים.

לִשְׁאוֹל: האם המרחב שלך אומר לאנשים מי אתה ועוזר להם להרגיש בנוח ולתמרן בביטחון?

4. הפוגה:

לבסוף, צעירים מרגישים את העומס הכבד של עתיד לא ברור. מגיפת COVID-19 רק החריפה את התחושה הזו. הכנסייה צריכה להיות מקום שבו אנשים יכולים למצוא מנוחה והפוגה מהלחץ של חיי היומיום. בחירות עיצוב פשוטות הכוללות דברים כמו אור טבעי או מיקום אסטרטגי של חלונות יכולים ליצור תחושת רוגע ולעזור להקל על המתחים הללו.

לִשְׁאוֹל: האם המתקן שלכם מציע מרחבים למנוחה ולהשתקפות, ולהתאושש ממתח וחרדה?

למנהיגי הכנסייה קל לשכוח שדורות שונים וקבוצות דמוגרפיות שונות תופסות את העולם במגוון דרכים. המרחבים הפיזיים מהם נהנים הדורות הקודמים אינם זהים לרוב למרחבים שצעירים מוצאים את פניהם הכי מסבירי פנים בכנסייה.

בין אם אתה מתחיל מסע של בניית בניין כנסייה חדש, הרחבת המיקום הקיים שלך, או פשוט לערוך שינויים בחלל הקיים שלך, יצירת מקום לגיבוש אמונה המדריך הוא כלי מועיל שיצייד אותך במידע שאתה צריך כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי המקום שאתה מכנה בית הכנסייה שלך.

זה כבר פוסט ממומן על ידי קבוצת אספן. אם הכנסייה שלך מחפשת לבנות מתקן חדש או מדמיינת מחדש את החלל הקיים, אני לא יכול להמליץ ​​מספיק על אספן גרופ! נְקִישָׁה כאן להתחיל איתם שיחה היום!

המאמר הספציפי הזה נכתב על ידי דרק דה-גרוט. דרק הוא סגן נשיא לעיצוב ושירותים משולבים עבור קבוצת Aspen. לאחר שסיים את לימודיו בתוכנית האדריכלות של אוניברסיטת אילינוי-שיקגו, דרק החל את הקריירה שלו בעיצוב מגורים. במקביל, הכנסייה שלו החלה בפרויקט בנייה. דרק הבין במהירות שכנסיות צריכות למצוא דרך טובה יותר לבנות. זמן קצר לאחר מכן, הוא גילה והצטרף לאספן גרופ ב-2007.

מדריך יצירת מקום לגיבוש אמונה

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על תוכן האתר הזה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור פתרונות ניהול של INJOY שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר עשרת הביקורות עשרת השיטות ההכרחיות של מנהיג 2 הדקות.


פוסטים דומים

Leave a Reply