3 דברים שניצלו את ההזדמנות מאפשרים למנהיגים לחוות מה שאחרים רק יכלו לאחל להם

0
3 דברים שניצלו את ההזדמנות מאפשרים למנהיגים לחוות מה שאחרים רק יכלו לאחל להם

האם כשתתבגר האם תתחרט על שלא בילית יותר זמן עם המשפחה שלך כשהייתה לך ההזדמנות? האם אי פעם התחרטת שלא נכנסת מוקדם למניית אמזון, אפל או קריפטו? מה דעתך לא לבזבז את הכסף כדי להעסיק מפתח אחד שהיה משנה את מסלול החברה שלך?

מנהיגים יודעים שיש א גָדוֹל ההבדל בין לחוש הזדמנות לניצול שלה.

באוקטובר 2020, הגולש המקצועי האוסטרי סבסטיאן סטודטנר השתתף באירוע מול חופי נזרה, פורטוגל. פתאום הוא התחיל להבחין בגל ענק שמתחיל להיווצר, למעשה, זה היה הגל של החיים. ברגעים כאלה מנהיגים נאלצים לקבל החלטה משנה חיים. האם הם עוברים מחישת הזדמנות לניצול שלה? סטודטנר תפס את שלו.

הוא הורה לנהג הג’ט סקי שלו, אלמאו מרסיאס, “תשיג לי את הגל הזה עכשיו.” מרסיאס מושך אותו בחבל עד למרחק של כ-60 מטרים מהגל. ברגע ששחרר את החבל והתקרב לגל, סטודטנר סיפר בכך מאמר בוושינגטון פוסט מה שהוא חווה כשניצל את ההזדמנות שלו.

ניצול ההזדמנות יצר חוויה בלתי נשכחת. סטודטנר אמר, “לעולם לא אשכח את מה שראיתי כשהתחלתי לרדת מאחורי הפסגה וראיתי את הגל כולו.” זה היה רגע שהוא לעולם לא ישכח.

ניצול ההזדמנות גרם לו לאי נוחות. זה היה דבר טוב. זה נמתח ואתגר אותו, בדיוק כמו אותנו. הוא ציין, “התחלתי להאיץ כמו מטורף. היו לי דמעות ממהירות הרוח ופשוט החזקתי מעמד עם כל מה שהיה לי – לא עושה שום דבר מצחיק, רק מחזיק מעמד”. אבל בקצה של אי נוחות, המקום הזה שבו אתה פשוט מרגיש שאתה פשוט תלוי בו, הוא המקום שבו מתרחשת הגדולה. עד שסטודטנר סיים, הוא גלש על הגל הגדול ביותר שתועד אי פעם. הוא קבע שיא עולם ברכיבה על חומת מים שגובהה 86 רגל. כתבתי עוד על נושא נוחות המנהיגות ב-10 סימנים שנעשית נוח מדי כמנהיג.

לבסוף, ניצול ההזדמנות אפשר לו לעשות משהו שאיש לא ציפה מעולם. סטודטנר סיכם: “בהיותי מגרמניה ואוסטריה, לא נועדתי להיות גולש. כל דבר שאתה יכול לחלום ולכוון אליו, אם לעולם לא תוותר ותרדוף אחריו, אתה יכול להגיע אליו”.

ניצול הזדמנות יוצר חוויות בלתי נשכחות, מאפשר לך להגיע לגדולות ולעשות דברים שאף אחד לא היה מצפה לו. אם תבינו את המציאות האלה, למה שלא תרצו לנצל כל הזדמנות שנקרתה בדרככם?

להלן סרטון המציג את הביצועים שוברי השיאים של סטודטנר.

הספר האלקטרוני האחרון שלי זמין להורדה. 65 ציטוטי המנהיגות המובילים של 2022 חלק 1 הוא משאב שכל מנהיג צריך להיות. ציטוטים מעולים מביאים בהירות ומביאים במילים את מי שאנו מרגישים באופן אינטואיטיבי כמנהיגים. הם נותנים לנו חוכמה ותובנות שמקדמות את המשימה והחזון של הארגונים שלנו. הספר האלקטרוני הזה כולל מחשבות ותובנות ממנהיגים כמו וורן באפט, ניק סבן, ג’יימס קליר, דאון סטיילי, יורגן קלופ, ג’רי סיינפלד ואפילו טד לאסו. המשאב הזה ייקח לך בערך 10 דקות לקריאה אבל כל החיים ליישם. תרצו לעצור ולהרהר בהשלכות של כל ציטוט. נְקִישָׁה כאן או על התמונה המסופקת להורדה מיידית!

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על תוכן האתר הזה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור פתרונות ניהול של INJOY שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר עשרת הביקורות עשרת השיטות ההכרחיות של מנהיג 2 הדקות.


פוסטים דומים

Leave a Reply