20 חשבונות האינסטגרם הטובים ביותר של מנהיגי הכנסייה לעקוב ב-2022

0
20 חשבונות האינסטגרם הטובים ביותר של מנהיגי הכנסייה לעקוב ב-2022

לאן אתה הולך כדי למצוא רעיונות ומידע מהימנים למנהיגות כנסייה? יש הרבה ספרים ובלוגים בנושא. יש אפילו לא מעט חשבונות שאתה יכול לעקוב אחריהם בטוויטר או בערוצי יוטיוב מועילים.

מוצא אחד שעלול להתעלם ממנהיגי הכנסייה הוא אינסטגרם. זֶה פלטפורמת מדיה חברתית מונעת ויזואלית עדיין פופולרי מאוד בקרב דמוגרפי צעיר יותר. אבל זה לא אומר שאין מנהיגים בכל רמות הניסיון שחולקים תוכן מעולה באינסטגרם. אינסטגרם יכול להיות באופן מפתיע דרך יעילה לכומר כנסייה באינטרנט.

תוהים מאיפה להתחיל ואחרי מי לעקוב? יש הרבה כנסיות מקומיות או ארגונים מבוססי אמונה שמצליחים בפלטפורמה. אבל החלטנו לאסוף רשימה של יותר מ-20 ממנהיגי הכנסייה הבודדים המבריקים שעושים עבודה יוצאת מן הכלל באינסטגרם.

דייב הוא כומר מקוון ומדיה חברתית לשעבר, אז הוא מכיר היטב את החפיפה בין טכנולוגיה לשירות. ספרו האחרון, מטאצ’רצ’, עוסק כולו בהתנגשות בין אמונה לאינטרנט. הוא גם צלם מקצועי, אז הוא יודע להציג תמונות יפות בפרופיל האינסטגרם שלו. עקוב אחר דייב להודעות יומיות של תקווה מהכתובים.

https://www.youtube.com/watch?v=-UC8OTNqYwY&feature=emb_title

טריי מייצג חפיפה יוצאת דופן של קריירות – כומר ויוטיובר במשרה מלאה. זה נכון — הוא מטיף לבשורה ומעלה באופן קבוע סרטונים מקוונים פופולריים. טריי משלב את החוויה הזו כדי ליצור תוכן וידאו שימושי לערוץ האינסטגרם שלו.

https://www.instagram.com/p/CYP-FeIqgDw/

כמנכ”ל ה קבוצת 4 ראייה, ג’ני קנטרון מבינה מה נדרש כדי להוביל את הכנסייה היטב. בפרופיל האינסטגרם שלה, היא חולקת תובנות על מנהיגות כנסייה ומשאבים נהדרים מהארגון שלה. זה כולל דגשים מהפודקאסט שלה, Lead Culture, שמציג מספר מנהיגים אמונית ידועים.

https://www.instagram.com/p/Cc-9Z-VJ42r/

כל רשימה של מנהיגי כנסייה מובילים (בכל פלטפורמה) תהיה חסרת התעלמות מקרייג גרושל. הכומר הראשי של LifeChurch.tv הוא בין המנהיגים הנוצרים המשפיעים ביותר. חשבון האינסטגרם שלו הוא שילוב של תוכן על חיי אמונה, הודעות מ-LifeChurch ותובנות לגבי מה שצריך כדי להוביל ברמה הגבוהה ביותר.

https://www.instagram.com/craiggroeschel/

נראה שאי אפשר ללכת לכנסייה ביום ראשון בלי לשמוע שיר של פיל וויקהאם! הוא היה אמן הקלטות מוביל באמונה כבר זמן מה, ובעל נוכחות חברתית פעילה מגיעה עם הטריטוריה. המעקב אחריו ימלא את הפיד שלך במוזיקה יוצאת דופן, קליפים של קליפים והצצות אל מאחורי הקלעים לחייו.

https://www.instagram.com/philwickham/

רוצה להשתפר במדיה חברתית ודיגיטלית בכנסייה שלך? מעקב אחר בריידי שירר באינסטגרם (או בכל פלטפורמה חברתית אחרת) יעזור לכם להתחיל. בריידי הקים Pro Church Tools, ארגון המוקדש לעזור לכנסיות להבין את הדבר הזה שאנו קוראים לו אינטרנט. רוב הפוסטים שלו באינסטגרם הם סרטונים שעונים על שאלות בוערות על הכנסייה והטכנולוגיה.

https://www.instagram.com/p/CeBb-ewg-DP/

האם אתה יודע למי עשויות להיות תובנות ייחודיות לגבי אופן הפעולה של פייסבוק ואינסטגרם? מישהו שבאמת עובד שם. נונה היא שותלת כנסייה בפלורידה שעומדת גם בראש ההסברה האמונית של Meta. היא אפילו כתבה כמה ספרים על איך כנסיות יכולות לנצל את המדיה החברתית כדי להצמיח את המשרד החברתי שלהן.

https://www.instagram.com/p/CeqhAxhuoxI/

כומר בכיר-בדוק. דובר ופודקאסט מצליחים – בדוק. מחבר רבי מכר – בדוק. קארי ניוהוף היא מנהיגה ותיקה במרחב הכנסייה, המשלבת ניסיון בשירות ובתקשורת כאחד. חלק גדול מהפיד שלו באינסטגרם מוקדש לתוכן מהפודקאסט הפופולרי שלו, אבל תקבלו הרבה תובנות לגבי מה שנדרש כדי להיות מנהיג כנסייה משפיע.

https://www.instagram.com/p/CfB5pC-DGBa/

אם תשאלו אותי מיהו סטיבן פורטיק הבא, הייתי אומר שזה הכומר סטיבן צ’נדלר מכנסיית יוניון בגלן ברני, MD. יש לו את השילוב הטוב ביותר של הוראת המקרא, פיתוח מנהיגות ושירות רב-תרבותי שראיתי מזה שנים.

https://www.instagram.com/stephenrchandler/

אם כבר מדברים על הדור הבא של האמונה, רג’י ג’וינר הוא המייסד של תפוז– הארגון שיוצר תוכנית לימודים של הכנסייה ומארח את ועידת אורנג’ באטלנטה. רג’י חולק תוכן מאורנג’ ומנקודת המבט שלו על מנהיגות.

https://www.instagram.com/p/Cbz0CXorQX9/

כשהחל לראשונה בשנת 2019, PreachersNSneakers היה חשבון אנונימי שצחק על כמה כמרים שעובדים בנעליים במחיר מופקע. אחרי זה הפך לאחד החשבונות הפופולריים ביותר באינסטגרם, העולם הוצג בפני האיש מאחורי הקלעים – בן קירבי. כעת, הוא כתב ספר על הניסיון שלו, אותו הוא חולק בפרופיל האישי שלו (ומעט קטן יותר).

https://www.instagram.com/p/CM2dbZdhSKU/

כשיש לך ממש ‘תנ”ך’ בשמך, ברור שיש לך אמינות אמונית מסוימת. אבל אמנדה ביבל וויליאמס היא יותר מסתם זה – היא גם המייסדת-שותפה של היא קוראת אמת, החברה האדוקה שמעבירה תוכן כתבי לנשים בכל מקום, בכל יום. תוכן האינסטגרם שלה הוא שילוב נחמד של הצדדים האישיים והמקצועיים של העסק הזה.

https://www.instagram.com/p/CeRvu75LRPq/

מחפש חשבון אינסטגרם מכוון מטרה? בדוק את ריק וורן. הוא הכומר המייסד שייצא בקרוב לגמלאות של צ’ץ’ אוכף בקליפורניה וסופר רבי מכר של החיים מונעי התכלית. הוא גם נהדר לעקוב אחר פיסות חוכמה רוחנית פשוטות ומרגשות.

https://www.instagram.com/p/CfFAm6-F574/

מייק הוא הכומר הבכיר שאין דומה לו של כנסיית NorthStar בקנסאו, ג’ורג’יה. הפודקאסט שלו Linch With A Leader הוא גם קריאת חובה. מייק מוכשר בבניית קהילות של מנהיגים ואז לצייד אותם לחיות את מטרת חייהם.

https://www.instagram.com/mikelinch/

השם ג’ון מקסוול הוא שם נרדף למנהיגות נוצרית – אז אין זה מפתיע שחשבון האינסטגרם שלו יהיה עשיר בפוסטים של הנהגת כנסייה. מציטוטים ועד סרטונים ומשאבים מלאי תובנות, כדאי לעקוב אחרי הפרופיל של מקסוול בשביל טלטלה של השראה.

https://www.instagram.com/p/Ce1PWK7si2Z/

בשביל הכסף שלי, אד מיילט הוא הדובר הנוכחי הטוב ביותר בנושא מנהיגות שאני מכיר. הקפד לבדוק את הספרים שלו, קטעי YouTube, ואינסטגרם עבור התוכן הכי מעורר השראה שאני חושב שאתה יכול למצוא בשלב זה.

https://www.instagram.com/edmylett/

אם אתה לא רוצה “להיעלב” או לא בנוח, דניאל סטריקלנד היא לא האדם הראשון שאתה צריך לעקוב אחריו באינסטגרם. עם זאת, אם אתה רוצה ללמוד יותר על הבאת שלום וצדק חברתי לכולם, היא המנהיגה בשבילך. סטריקלנד הוא דובר נלהב, סופר, מנחה פודקאסט ועורך דין המתגורר בטורונטו, קנדה.

https://www.instagram.com/p/Ce7B29oA2lp/

האם הכנסייה או הארגון שלך מרגישים תקועים? אתה בהחלט לא לבד – וזו הסיבה שהחברה של טוני מורגן נקראת הקבוצה הלא תקועה. הם עוזרים לכנסיות למצוא דרכים אסטרטגיות לחשוב גדול יותר ולשבור את התבנית. הוא משתף מניסיון זה כיצד הכנסייה שלך יכולה להגיע לרמות חדשות של הצלחה.

https://www.instagram.com/p/CdyxqD-O2bI/

היילי וטריוס היא אחת המומחים המובילות במדיה החברתית של הכנסייה, במיוחד לאחר שהובילה מדיה חברתית במשך 12 שנים בשתי כנסיות גדולות בדרום קליפורניה. היא כתבה ספר על אסטרטגיית מדיה חברתית של הכנסייה (נקרא מגמה למעלה) וכעת היא עוזרת לנהל חברת שיווק דיגיטלית (נקראת דיגיפורה).

https://www.instagram.com/p/CdLaDuOOv00/

קני ג’הנג הוא דוגמה מתמדת למשמעות של מינוף טכנולוגיה חדשה עבור הכנסייה וארגונים ללא מטרות רווח. הוא יזם מתמיד ונואם נמרץ בהרבה כנסים גדולים של מנהיגות כנסייה. מעבר לתוכן שהוא משתף, חשבון האינסטגרם של קני הוא דוגמה טובה למה שעובד בפלטפורמה ורעיונות לפורמטים חדשים של פוסטים שאפשר לנסות.

https://www.instagram.com/p/CdvqZvVLhRn/

אילו עוד מנהיגי כנסייה אתה נהנה לעקוב באינסטגרם?

על מחזור הסיפור

פוסט זה נכתב על ידי רוברט קרנס (עם עריכה קלה על ידי בריאן דוד), מחבר הספר החדש מחזור הסיפור. הספר מפשט את תהליך הסיפור בכל ארגון או כנסייה. קראו דוגמאות לסיפורים נהדרים ולקחים מעשיים שכולנו יכולים ללמוד מהם. מחזור הסיפור זמין עבור הזמנה מראש באמזון ומשוחרר באופן רשמי ב-11 באוקטובר 2022.

פוסטים דומים

Leave a Reply