2 עצות מנהיגות אפקטיביות למניעת שחיקת עובדים

3
2 עצות מנהיגות אפקטיביות למניעת שחיקת עובדים

המגיפה השפיעה על עובדים בדרכים שונות. הגבולות בין העבודה לחיים מטושטשים. העובדים לא יודעים מתי להתנתק. לעובדים אין תחושת חיבור מכיוון שהם מנותקים מהעמיתים איתם הם עובדים בדרך כלל. לא פלא מדוע שחיקת העובדים משתוללת.

א מחקר אחרון שנערך על ידי DDI ואנליסט משאבי אנוש ג’וש ברסין, קיבל מידע מיותר מ-15,000 מנהיגים ו-2,102 אנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש, וגילו שמנהיגים ועובדים נשרפים בשיעורי שיא. והתוצאות די מפתיעות. כמעט 60% מהמנהיגים דיווחו שהם מרגישים שגמר להם בסוף יום העבודה ורק 20% מהמנהיגים שנשאלו האמינו שהם יעילים בלהוביל באופן וירטואלי.

נתתי בעבר טיפים כדי למנוע שחיקה של מנהיגות ולהילחם בתשישות ה-WFH. במאמר זה, אני חולק שני טיפים יעילים כיצד תוכל לשמור על העובדים שלך מסכנות של שחיקה ולעבור את הסערה הזו.

1. יש עומס עבודה שניתן לניהול

עומס עבודה הוא לעתים קרובות אחת הסיבות העיקריות שעובדים מציינים לשחיקה. בזמן שכמה דיווחים מצביעים על כך שהתפוקה עלתה כשאנשים עברו לעבודה מרחוק לחלוטין, אסור למנהיגים להתפתות להגדיל את עומס העבודה. עובדים רבים שקעו לחלוטין בעבודה כדרך להתמודד עם הלא נודע העצום. עובדים שמרו את אפם לאבן השחזה כל כך הרבה זמן עד שרמות התפוקה שלהם עשויות לחוות ירידה. ב לימוד שפורסם על ידי מכון העבודה לכוח העבודה ב- Ultimate Kronos Group (UKG) בספטמבר 2020, 43% מהמשיבים כינו את יכולת הארגון שלהם לאזן את עומסי העבודה כדי למנוע עייפות ושחיקה בראש סדר העדיפויות במהלך המגיפה.

כמנהיג, אתה צריך להבטיח שהעובדים שלך לא יהיו עמוסים בעומסים בלתי סבירים או בלוחות זמנים קפדניים ממושכים. במקרים בהם עומס העבודה יגדל, תקשר בצורה ברורה לגבי סדרי עדיפויות וציין מה ניתן לשים על האש עד שהזמן יאפשר. כמו כן, שקול אתגרים מתחרים אחרים שהצוות שלך עשוי להתמודד איתם; ייתכן שמישהו נאבק באחריות לטיפול בילדים בעוד שעובד אחר עשוי לנסות להילחם בעייפות הזום. הקצה משימות ועומס עבודה בהתאם ליכולותיו של כל עובד. עם זאת, זה לא אומר שאתה נותן לסוס העבודה יותר פרויקטים מאחרים. חשוב להיות הוגן כלפי כולם.

2. היו מאזינים פעילים

תקשורת אמפתית היא אולי המיומנות החיונית ביותר במשבר. זה לא רק מגביר את שביעות הרצון בעבודה ומפחית שחיקה, אלא גם מתאם לרווחה מוגברת. כמנהיג, חשוב לספק לאנשים מקום בטוח לשתף ולהודות באמצעות מעשיך שהם נשמעים. מחקר אחד מצא את זה מבוגר ממוצע יגיד “אני בסדר” 14 פעמים בשבוע, אם כי רק 19% מהאנשים באמת מתכוונים לזה. כמעט שליש מ-2,000 האנשים בסקר שלנו אמרו שלעתים קרובות הם משקרים לגבי איך הם מרגישים. הממצאים של סקר זה מדברים היטב על הסיבה לכך שחשוב לשים לב לדפוסים ולשים לב היטב על מה העובדים שלך מדברים, כדי שתוכל לזהות ולפתור בעיות.

הנה מה שאתה יכול לעשות. תסתכל עמוק יותר. קח מפגשים אחד על אחד או הגדר פורומים פתוחים באמצעות Slack, Teams או כל כלי שיתוף פעולה אחר שבו לאנשים יש מרחב בטוח לחלוק את מחשבותיהם. אתה יכול גם להשתמש בכלי סקרים, כך שלעובדים תהיה הזדמנות לספק משוב אנונימי. בנוסף לכך, צור תרבות של אמון ושקיפות על ידי עדכון שוטף של העובדים לגבי תכניות החזרה למשרד שלך ופיבוטים במבנה של הארגון שלך. זה גם יפחית את הלחץ שלהם שרק מחמיר בגלל הנוף הנוכחי של מקום העבודה המלא באי ודאויות.

למד כיצד תוכל לקחת את צוותי המנהיגות שלך דרך מודל צמיחה שיעזור להם להתבגר ברמה האישית והמקצועית על ידי מעקב אחריי לינקדאין ו מנוי לקהילת קייזר.

פול קייזר הוא המנכ”ל והמייסד של Engage Consulting והמייסד המשותף של משחקי הכישרונות, שמטרתה לשנות את משאבי האנוש על ידי דיגיטציה של תהליכי כישרונות ויצירת מקומות עבודה מרתקים ופרודוקטיביים יותר באמצעות gamification וטכנולוגיה ניידת. כמומחה עולמי של משאבי אנוש וניהול מנהיגות, פול יודע לשלב תובנות עסקיות עם תובנות של אנשים כדי לשנות ארגונים ולהעלות אותם בדרך לצמיחה.

פוסטים דומים

Leave a Reply