11 שיעורים כיצד מנהיגים יכולים להוסיף ערך טוב לאחרים

0
11 שיעורים כיצד מנהיגים יכולים להוסיף ערך טוב לאחרים

הקיימות של המנהיגות שלך בנויה בעיקר על היכולת המתמשכת שלך להוסיף ערך לאנשים. תחשוב על זה, אם אתה לא מוסיף ערך לחייהם של אחרים, לא משפר את הנסיבות הנוכחיות שלהם, לא עוזר להם להגיע למחר בהיר יותר, לא עוזר להגשים את החלומות שלהם, למה שהם צריכים ללכת אחריך? אם אתה לא יכול לעשות את הדברים האלה, הם פשוט ילכו בעקבות מישהו אחר שיעשה זאת.

אחד המשאבים הרצויים שלי לצמיחת מנהיגות האם ה CoachTheCoaches עדכון בטוויטר. אני לא יכול להמליץ ​​מספיק על האתר הזה. עדכון זה הוא “משאב למאמנים שיעזור להם להוסיף ערך לסטודנטים-ספורטאים שלהם, תוך מיקסום נקודות החוזק ומזעור החולשות של הקבוצות שלהם”. לאחרונה, הם סיפקו את הציוץ הבא שמשך את תשומת ליבי.

כשקראתי את הציטוט למעלה ופירקתי את תוכנו, אספתי 11 שיעורים כיצד מנהיגים יכולים להוסיף ערך טוב לאחרים:

 1. מנהיגים יכולים בצורה הטובה ביותר להוסיף ערך לאחרים על ידי התחייבות להוספת ערך – “התחייבות”. הוספת ערך לאחרים היא בחירה. מנהיגים חייבים לעשות את המחויבות המודעת להוסיף ערך למי שהם באים איתם במגע.
 2. מנהיגים יוסיפו ערך לאנשים או יחלצו ערך מאנשים – “להוסיף ערך”. מנהיגות אינה ניטרלית. אתה לא יכול לגזור את הגדר על ערך מוסף. או שתגרום לאנשים להיות טובים יותר או גרועים יותר.
 3. האחריות של מנהיגות היא להוסיף ערך ל כֹּל אדם שאתה פוגש – “לכולם”. הוספת ערך אינה מפלה. אתה לא יכול לבחור למי אתה מוסיף ערך. זו ניהול ההזדמנות.
 4. האחריות של מנהיגות היא להוסיף ערך גם ל כל אחד ארגון שאתה נמצא בו – “והכל”. כל חדר שמנהיג נכנס אליו צריך להשתפר כי הוא שם.
 5. מנהיגים יכולים להוסיף ערך טוב לאחרים על ידי חיבור אליהם – “אתה בא במגע עם.” אנשים רבים חושבים ש”אהבה” היא המילה החשובה ביותר בשפה האנגלית. זה למעשה “מערכות יחסים” כי מערכות יחסים הן המסלולים שבהם מתנהלת האהבה. הוספת ערך היא החלטה יחסית.
 6. הכי מצליח ההתמקדות העיקרית של המנהיגים היא בהוספת ערך לאחרים – “מוֹקֵד”. הוספת ערך לאנשים חייבת להיות מכוונת.
 7. הוספת ערך לאחרים משפרת את חייהם – “על להפוך את כולם סביבך לטובים יותר”. הצלחתו של מנהיג מצויה בהצלחתם של אחרים.
 8. מנהיגים יכולים בצורה הטובה ביותר להוסיף ערך לאחרים על ידי העמדת האינטרסים שלהם מעל לכל – “על ידי הצבת האינטרסים שלהם”. זהו מעשה של נדיבות. זה סימן של טוב לב והתחשבות.
 9. מנהיגים יכולים להוסיף ערך טוב לאחרים על ידי הכרת הצרכים שלהם – “הצרכים שלהם”. מנהיגים חייבים לדעת על מה האנשים שלהם צוחקים ובוכים.
 10. מנהיגים יכולים בצורה הטובה ביותר להוסיף ערך לאחרים על ידי ידיעת המטרות שלהם“והמטרות שלהם”. מנהיגים חייבים גם לדעת על מה האנשים שלהם חולמים. כפי שאמר זיג זיגלר, “אם אתה עוזר לאנשים להשיג את מה שהם רוצים, הם יעזרו לך להשיג את מה שאתה רוצה.”
 11. האחריות הראשונה של מנהיגות היא להוסיף ערך לאחרים – “ראשון.” ערך מוסף הוא הסיבה שקיימת מנהיגות.

יש לי שאלה לכל מנהיג שקורא את הפוסט הזה, מה הדבר היחיד שאתה יכול לעשות כדי להוסיף ערך טוב יותר לאנשים?

הספר האלקטרוני האחרון שלי זמין להורדה. 65 ציטוטי המנהיגות המובילים של 2022 חלק 1 הוא משאב שכל מנהיג צריך להיות. ציטוטים מעולים מביאים בהירות ומביאים במילים את מי שאנו מרגישים באופן אינטואיטיבי כמנהיגים. הם נותנים לנו חוכמה ותובנות שמקדמות את המשימה והחזון של הארגונים שלנו. ספר אלקטרוני זה כולל מחשבות ותובנות ממנהיגים כמו וורן באפט, ניק סבן, ג’יימס קליר, דאון סטיילי, יורגן קלופ, ג’רי סיינפלד ואפילו טד לאסו. משאב זה ייקח לך בערך 10 דקות לקריאה אבל כל החיים ליישם. תרצו לעצור ולהרהר בהשלכות של כל ציטוט. נְקִישָׁה כאן או על התמונה המסופקת להורדה מיידית!

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על תוכן האתר הזה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור פתרונות ניהול של INJOY שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר שזכה לשבחי הביקורת The 10 Practices Indispensable Of The 2-Minute Leader.


פוסטים דומים

Leave a Reply