מחפש דוגמה לחשיבה מעולה עם ביצועים גבוהים? ראה את דרך ניקלאוס.

0
מחפש דוגמה לחשיבה מעולה עם ביצועים גבוהים?  ראה את דרך ניקלאוס.

אחד הדברים שעושים ארגון נהדר הוא המחויבות הממושמעת שלו לחשיבה בעלת ביצועים גבוהים. אבל איך נראית חשיבה ארגונית עם ביצועים גבוהים? איך זה בא לידי ביטוי?

זה עתה סיימתי את הספר המעולה של ג’ק ניקלאוס השני ודון יגר המושב הטוב ביותר בבית: 18 שיעורי זהב מאב לבנו. בשיעורים אלה, ניקלאוס השני חולק את מה שלמד מאביו האגדי על ספורט, חיים, אמונה, משפחה ועסקים. תאמין לי, הספר הזה יהיה מתנה נהדרת ליום האב בעוד כמה חודשים.

בעמוד 56, ניקלאוס השני מתאר את מה שנקרא “דרך ניקלאוס”. זהו הניסיון של ג’ק האב לתקשר מה יש לצפות ממנו ומכל אלה שעובדים עבור ה-Nicklaus Companies. כפי שכותב ניקלאוס השני, “זה כבר מזמן אבן יסוד לעובדים, שרבים מהם נמצאים עם אבא במשך שלושים שנה פלוס.” לאחר קריאת המילים הללו, רבים מהמושגים הללו צריכים להיות אבני יסוד גם עבור הארגון שלך.

  • על העובדים לשאוף לשקף ולקיים את הסטנדרטים הגבוהים של אופי שהוקם על ידי ג’ק ניקלאוס וטופח על ידי משפחת ניקלאוס.
  • בהשראת מורשת הצדקה שנוצרה על ידי מייסדי החברה שלנו – ג’ק וברברה ניקלאוס – ניצור יחד את המורשת שלנו. לפיכך, אנו מאמינים שההצלחה שלנו חייבת להיות משותפת, לחגוג ולהשקיע מחדש בנוער של עולמנו ועל ידי הקהילות שאנו משרתים. סדרנות זו צריכה לבוא לידי ביטוי בכל שירות ותוצרת שאנו מציעים.
  • התשוקה והחזון שלנו לחברה שלנו יובילו אותנו לשירות לקוחות מעולה, ייצרו הזדמנויות לעובדים שלנו ויפרידו בינינו לבין המתחרים שלנו.
  • נרוויח את אמון העובדים והלקוחות שלנו על ידי ניהול העסק שלנו עם האתיקה, הערכים והמוסר הגבוהים ביותר. הצלחתנו תושג מבלי לוותר על היושרה.
  • האכפתיות, הכבוד והנאמנות האמיתיים לכל אדם יעוררו הישגים ומצוינות בכל מה שאנו עושים.
  • אנו אחראים ומחויבים להצלחת הלקוחות, הלקוחות והשותפים שלנו. במאמץ זה, המאמצים שלנו הם בלתי מותנים ובלתי מעורערים.

מהו דבר אחד שלמדת מחברות ניקלאוס שאם ייושם יהפוך אותך לארגון חזק יותר? שוב, לרכישה המושב הטוב ביותר בבית: 18 שיעורי זהב מאב לבנו, נְקִישָׁה כאן או על התמונה שסופקה. לא תתאכזב.

75 ציטוטי המנהיגות המובילים משנת 2021 חלק 2 הוא הספר האלקטרוני האחרון שלי. עבור רבים הנכנסים לסביבה פוסט-מגיפה, מנהיגות נראית שונה לחלוטין מהעולם הטרום-מגפה. אנשים יותר שבורים עכשיו. הם יותר לא בטוחים. פחד וחרדה הם בני לוויה קבועים בלתי רצויים. תרבויות הן יותר לא בריאות. מערכות יחסים לא מתפקדות יותר. נראה כי יש מחסור בתקווה. נראה שכל יום מביא פריצה חדשה, אסון טבע או אסון בלתי צפוי.

לכן, היסודות של מנהיגות חשובים מתמיד. הציטוטים בספר זה עוסקים ביסודות המנהיגות. אם אתה רוצה להיות המנהיג הטוב ביותר שאתה יכול להיות, לחץ כאן או על התמונה שסופקה כדי להוריד את זה משאב בחינם. הלקחים שנלמדו מהשנה שעברה, אם ייושמו, ימשיכו אותך לשנים הבאות.

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על התוכן של אתר זה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור INJOY Stewardship Solutions, שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר עשרת הביקורות עשרת השיטות הכרחיות של מנהיג 2 הדקות.


פוסטים דומים

Leave a Reply