מה השימוש המופרז של CNN ב”חדשות שוברות” יכול ללמד כמרים על הכרזות של יום ראשון בבוקר

0
מה השימוש המופרז של CNN ב”חדשות שוברות” יכול ללמד כמרים על הכרזות של יום ראשון בבוקר

מנהיג פולחן נרגש

לאחרונה ראיתי סרטון של מנהיג פולחן בכנסייה מסיים טקס בוקר לאחר הודעת הכומר שלו. כשהצעיר דיבר, רמת ההתרגשות שלו החלה להסלים כשהוא מסר הודעה אחת… ואז נתן בספונטניות עוד… ועוד אחת… ועוד אחת.

עד שסיים, הוא כבר התקדם תֵשַׁע יוזמות משרד שונות. הקהל נותר המום ממידע ומדדים הצביעו מאוחר יותר על כך שאיש לא ביקש מידע נוסף או נרשם לאף אחד מהפריטים שקודמו.

מנהיג הפולחן הזה יכול היה להשתמש באימון של כריס ליכט, היו”ר והמנכ”ל החדש של CNN.

מנהיג פרגמטי

לפי המהדורה ה-3 ביוני של אתר החדשות היומיות הנפלאות בירה בוקר, ליכט החל מיד לצמצם את השימוש של הרשת בגרפיקת “שובר שורות” שלה. ההיגיון שלו בריא. Lictht אמר, “זה הפך למאפיין כזה בכל ערוץ ורשת שההשפעה שלו הלכה לאיבוד על הקהל”.

הנה מה שליכט ומנהיגים מנוסים אחרים יודעים – בעיצומן של הכרזות מיוחדות רבות, אף אחת מהן אינה מיוחדת. בסופו של דבר הם מאבדים את ההשפעה שלהם והופכים לרעש לבן. דרך נוספת לומר זאת היא כשהכל חשוב, שום דבר לא חשוב. דוגמה טובה מוצגת למעלה. טביעת הטיטאניק לפני 102 שנים בהגדרה אינה “שובר שורות”.

הודעות הכנסייה

אז כמה הכרזות צריכה להיות לכנסייה במהלך שירות הפולחן שלה?

מה שהופך הודעה לראויה לתשומת ליבי ולנכסי הנדל”ן היקרים שהיא תופסת במהלך הודעת יום ראשון בבוקר היא חשיבותה ודחיפותה לפעול בהשוואה לפריטים אחרים התופסים את לוח השנה של הכנסייה.

לכן, אני ממליץ על הודעה אחת, רק אחת בשבוע. זה משפיע במיוחד כאשר נעשה כשלב הבא טבעי למסר או סדרת הדרשה של הכומר. עטיפה שימושית במיוחד היא, “איזה מסר נהדר. בהתבסס על מה שאמר הכומר, זה מה שאני רוצה שתעשה…” ואז הפנה אותם לטופס מקוון, לקישור טקסט או לאזור חיבור בקמפוס כדי להירשם או לקבל מידע נוסף.

למקרה שאתם חושבים שהודעה אחת היא מעט מדי, אני רוצה לציין את הנקודה הבאה – הודעה מיוחדת אחת בשבוע היא 52 הודעות מיוחדות בשנה!!! זה הרבה של מידע חיוני ודחוף לבקש מהמשתתפים בכנסייה שלך לפעול לפיו.

לסיכום, תן הודעה מיוחדת אחת לשבוע וראה את המעורבות הכוללת של הכנסייה שלך עולה באופן דרמטי. אני בטוח ששימוש יותר בשיקול דעת עם “שובר שורות” יגדיל גם את מספר הצפייה של CNN.

כדי לקבל את בירה בוקר כל בוקר בתיבת הדואר הנכנס שלך, לחץ כאן לתוכן ישיר וללא שטויות.

75 ציטוטי המנהיגות המובילים משנת 2021 חלק 2 הוא הספר האלקטרוני האחרון שלי. עבור רבים הנכנסים לסביבה פוסט-מגיפה, מנהיגות נראית שונה לחלוטין מהעולם הטרום-מגפה. אנשים יותר שבורים עכשיו. הם יותר לא בטוחים. פחד וחרדה הם בני לוויה קבועים בלתי רצויים. תרבויות הן יותר לא בריאות. מערכות יחסים לא מתפקדות יותר. נראה שיש מחסור בתקווה. נראה שכל יום מביא פריצה חדשה, אסון טבע או אסון בלתי צפוי.

לכן, היסודות של מנהיגות חשובים מתמיד. הציטוטים בספר זה עוסקים ביסודות המנהיגות. אם אתה רוצה להיות המנהיג הטוב ביותר שאתה יכול להיות, לחץ כאן או על התמונה שסופקה כדי להוריד את זה משאב בחינם. הלקחים שנלמדו מהשנה שעברה, אם ייושמו, ימשיכו אותך לשנים הבאות.

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על התוכן של אתר זה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור INJOY Stewardship Solutions, שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר עשרת הביקורות עשרת השיטות הכרחיות של מנהיג 2 הדקות.


פוסטים דומים

Leave a Reply