מדוע מנהיגים עושים לפעמים את הדברים המוזרים ביותר

0
מדוע מנהיגים עושים לפעמים את הדברים המוזרים ביותר

בכל פעם שמישהו שובר שיא עולם זה באמת אירוע יוצא דופן. אבל לא כל הרשומות זהות. חלקם ממש מוזרים. כדי להוכיח את דברי הרשו לי להציג בפניכם את בוב סאלם מקולורדו ספרינגס.

שיא יוצא דופן

בשעה 9:00 בבוקר MST ביום שבת, 9 ביולי, סאלם יצא לאתגר ייחודי ביותר. כדי לחגוג את יום הולדתה ה-150 של העיר Manitou Springs (Co.), סאלם החל לדחוף בוטן במעלה פייקס פיק באמצעות אפו בלבד. כן, קראתם נכון! סאלם היה משתמש במשהו שניתן לתאר רק במכונת CPAP עם כפית מחוברת כדי לדחוף בוטן במעלה הר של 13 מייל.

תאמינו או לא, זה נעשה שלוש פעמים בעבר בפיקס פיק. האחרון היה לפני 60 שנה. כל המסע שובר השיאים ארך כשישה ימים כשסאלם הגיע לפסגת ההר עם הזריחה ביום שישי, 15 ביולי. אתה יכול לקרוא את הסיפור המלא כאן או צפו בסרטון למעלה.

אם אתה לא חושב שזה הישג פיזי ראוי לציון, נסה פשוט לדחוף בוטן במעלה השביל שלך עם האף. אתה תהיה מותש (כמו גם יצחקו על ידי השכנים שלך). לדחוף בוטן 13 מייל במעלה הר זה יוצא דופן!

שאלה ברורה

אבל השאלה המתבקשת היא “למה?” מדוע שאדם בוגר שיכול לבצע כל מספר דברים בזמנו ובמאמץ שלו, יבחר במשימה יוצאת דופן זו? להלן חלק מהסיבות המוצעות לכך:

מנהיגים אוהבים אתגר

בוב תיאר את עצמו בראיון לעיל כ”מאותגר באופן אקסצנטרי”. רוב המנהיגים רוצים את האתגר של בניית חברה נהדרת, פיתוח טכנולוגיה פורצת דרך, או המצאת משהו משנה חיים. אבל לא כולם מתאימים לתיבה הזו.

יש כמה מנהיגים כמו בוב סאלם שהם, ובכן, אקסצנטריים. אולי אני מתאר אותך.

מנהיגים רוצים לשרת אחרים

מאמציו של סאלם גייסו סכום כסף משמעותי עבור קהילת חסרי הבית. הפילוסופיה המוצלחת היחידה של מנהיגות היא מנהיגות משרתת. כל דבר שמנהיג עושה, כולל לדחוף בוטן במעלה ההר באפו, צריך להיעשות לטובת אחרים.

מנהיגים רוצים לכבד אחרים

בנוסף לשירות אחרים על ידי גיוס כסף לצדקה, סאלם גם חגג את יום השנה ה-150 להקמת העיר. מה שמנהיגים חכמים יודעים הוא שאתה לא יכול לעבור לעתיד מבלי לגעת תחילה בעבר. מנהיגים גדולים בונים תרבות של כבוד.

סיכום

למה לפעמים מנהיגים עושים את הדברים הכי מוזרים? זה בכלל לא מוזר כשחושבים על זה. מנהיגים אוהבים אתגר. הם רוצים לשרת אחרים, וחשוב מכך, מנהיגים רוצים לכבד אחרים.

מתי בפעם האחרונה עשית משהו מוזר כמנהיג?

הספר האלקטרוני האחרון שלי זמין להורדה. 65 ציטוטי המנהיגות המובילים של 2022 חלק 1 הוא משאב שכל מנהיג צריך להיות. ציטוטים מעולים מביאים בהירות ומביאים במילים את מי שאנו מרגישים באופן אינטואיטיבי כמנהיגים. הם נותנים לנו חוכמה ותובנות שמקדמות את המשימה והחזון של הארגונים שלנו. ספר אלקטרוני זה כולל מחשבות ותובנות ממנהיגים כמו וורן באפט, ניק סבן, ג’יימס קליר, דאון סטיילי, יורגן קלופ, ג’רי סיינפלד ואפילו טד לאסו. משאב זה ייקח לך בערך 10 דקות לקריאה אבל כל החיים ליישם. תרצו לעצור ולהרהר בהשלכות של כל ציטוט. נְקִישָׁה כאן או על התמונה המסופקת להורדה מיידית!

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על תוכן האתר הזה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור פתרונות ניהול של INJOY שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר שזכה לשבחי הביקורת The 10 Practices Indispensable Of The 2-Minute Leader.


פוסטים דומים

Leave a Reply