כמרים ומנהיגי כנסייה עתידיים ירצו לדעת על

0
כמרים ומנהיגי כנסייה עתידיים ירצו לדעת על
  • כיצד משפיעים מרחבים על היווצרות הרצונות, סדרי העדיפויות, הפרקטיקות והמעורבות שלנו בעולם?
  • כיצד בחירות עיצוב משפיעות על צמיחה רוחנית?
  • האם הגישה התועלתנית שלנו למרחב הפיזי מובילה לרוחניות דלה יותר בתוך הכנסיות שלנו?
  • כיצד יכולות כנסיות לדמיין מחדש את העולם הפיזי כדי לתת מענה לצרכים הרוחניים הדוחקים שלנו?

התובנה הראשונה שפקדה את כולנו עד כה היא: זה מאוד מסובך! ניסינו לחשוף דינמיקה שמתרחשת לעתים קרובות מבלי שאף אחד שם לב. (כמה אנשים שמים לב – וכבר זה זמן רב, במיוחד מעצבי צרכנים וקמעונאות שנוטים להרוויח מהדינמיקה הזו בין הסביבה הפיזית לרצונות/התנהגות אנושיים.)

אבל רובנו לא מבלים את חיינו במודעות רבה לסביבתנו, במיוחד כשהם נוחים לנו. ברבות מקבוצות המיקוד שלנו עם מבקרי הכנסייה, ראינו מאבק – שאינו מוכר על ידי נושאי המחקר – להביע מילים לגוון החוויה שלהם במרחבי הכנסייה.

זה חיזק את אספן שלמרות שאנו עורכים קבוצות מיקוד יסודיות של “גילוי” עם כנסיות בתחילת כל פרויקט, ברירת המחדל של גולשי הכנסייה לתת ספין חיובי לחוויה שלהם במרחבי הכנסייה הפיזיים פירושה שכנראה נוכל ללכת אפילו יותר עמוק כדי להגיע ל הלב של עיצוב הכנסייה צריך להיות.

המחקר עדיין נמשך, אבל תצפית נוספת שאני רוצה לשתף היא פשוט שהמחקר הזה בוצע מְאוֹד כֵּיף. אחד החלקים הטובים ביותר של שותפות זו הוא הכימיה והשאיפה הדומה לטובת הכנסייה שאנו חווים עם קבוצת בארנה – צוות המחקר, צוות המעורבות בכנסייה וצוות העריכה. יצירת מקום לבני דור המילניום הוביל להרבה תובנות וניסויים יצירתיים, והפרויקט הזה נע באותו מסלול.

זה גם ממריץ כמעצבים. אדריכלות תמיד הייתה חבר מיטה של ​​הפילוסופיה, אבל ידידות זו לעתים קרובות מתנתקת בעולם פרגמטי יותר. בעבודתנו היומיומית אנו נסחפים לעתים קרובות בין האומים והבריחים של פרויקטי בנייה – שרטוטים, תקציבים, פרטי בנייה, תזמון, רכש וכו’. זה מאוד כיף לבלות קצת זמן בדיבור על פְּגִיעָה של מרחב, במיוחד על משהו חשוב כמו החיים הרוחניים שלנו.

השפעת המשרד היא ותמיד הייתה הדחף מאחורי כל מה שאנחנו עושים באספן. כל יום אנו שומעים סיפורים על האופן שבו החללים הבנויים שלנו עוזרים לאנשים לשמוע את הבשורה, לקבל שירות על בסיס יומיומי ולהכיר את ישוע.

אם יש אפילו סיכוי קטן שנוכל לעצב חלל שלא רק מצייר אנשים להיכנס לקהילת האמונה אבל מזמין אותם ל-a עמוק יותר ידע ויחסים עם אלוהים, זה סוג המרחב שאנו רוצים לבנות.

אבל אנחנו רוצים ש”השפעת המשרד” תהיה יותר מסתם חד מימדית. אם יש אפילו סיכוי קטן שנוכל לעצב חלל שלא רק מצייר אנשים להיכנס לקהילת האמונה אבל מזמין אותם ל-a עמוק יותרידע ויחסים עם אלוהים, זה סוג המרחב שאנו רוצים לבנות. ובזה מדובר בפרויקט הזה עם ברנה.

אם אתה רוצה לראות חלק ממה שכבר עשינו, אתה יכול לבדוק חלק מהם פרקי הפודקאסטים האלה הפקנו עם ChurchPulse Weekly. אתה יכול גם לקבל עדכונים כיצד עושה מקום הפרויקט מתפתח כאן.

זה כבר פוסט ממומן על ידי קבוצת אספן. אם הכנסייה שלך מחפשת לבנות מתקן חדש או מדמיינת מחדש חלל קיים, אני לא יכול להמליץ ​​מספיק על אספן גרופ! נְקִישָׁה כאן להתחיל איתם שיחה היום!

המאמר הספציפי הזה נכתב על ידי דרק דה-גרוט. דרק הוא סגן נשיא לעיצוב ושירותים משולבים עבור קבוצת Aspen. לאחר שסיים את לימודיו בתוכנית האדריכלות של אוניברסיטת אילינוי-שיקגו, דרק החל את הקריירה שלו בעיצוב מגורים. במקביל, הכנסייה שלו החלה בפרויקט בנייה. דרק הבין במהירות שכנסיות צריכות למצוא דרך טובה יותר לבנות. זמן קצר לאחר מכן, הוא גילה והצטרף לאספן גרופ ב-2007.

פוסטים דומים

Leave a Reply