חלל כנסייה שמרגיש כמו בית

0
חלל כנסייה שמרגיש כמו בית

קמפוס כנסייה ייחודי המחפש מקום קבוע

הקמפוס הדרומי של ישו קפל התחיל בבית ותמיד היה נטוע במשפחה. כשהם גדלו מהמרחב הזה בגלל הצמיחה המהירה, הם עברו לבית ספר תיכון מקומי. כשהמגיפה פגעה, הם למדו שהם יצטרכו לפנות את החלל הזה, אז הם קראו לאספן גרופ כדי לעזור להם להחליט על פתרון מתקן. נבחנו אפשרויות שונות, לרבות חללים ניידים, מבנים ארעיים ושיפוץ שטחי מסחר. במהלך תקופה זו הם חוו עוד יותר צמיחה והם לא רצו לאבד מומנטום. מקום של קביעות היה קריטי, אז הם החליטו לנוע לכיוון של מתקן כנסייה חדש.

אין כמו בבית

היה חשוב לצוות העיצוב שלנו לקחת בחשבון את המראה והתחושה של הרובע ההיסטורי של ברלסון כשהם ניגשו לפרויקט הזה. שילוב לבנים, פתחים וחלונות מקושתים, גופי תאורה צווארי אווז, ולוגו במצוקה בחלק החיצוני, משקף את התחושה האסתטית של הסביבה.

בכניסה, מוטיב של המפה של ברלסון נותן קריצה להיסטוריה של האזור, ותזכורת לאורחים שהם בבית.

“אספן גרופ הייתה נהדרת בקבלת המשוב שלנו כדי להתקרב לערכים שיש לנו”, אומר כומר קמפוס דרום, מיכה ברנום. “אני מעריך איך הם הקשיבו לנו. הם באמת עבדו כדי לקחת את מה שרצינו ולהביא את זה לפועל”.

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-כניסה

“אספן גרופ הייתה נהדרת בלקחת את המשוב שלנו כדי להתקרב לערכים שיש לנו. אני מעריך איך הם הקשיבו לנו. הם באמת עבדו כדי לקחת את מה שרצינו ולהביא את זה לפועל”. –מיכה ברנום, כומר הקמפוס הדרומי של ישו קפלה

על מנת לשמור על החוט של השורש במשפחה, החלל תוכנן בכוונה כדי להרגיש מאוד כמו בית. אפילו שמות החדרים משקפים זאת. הלובי, המכונה “חדר המשפחה”, בעל פלטת צבעים ניטרלית וישיבה נוחה, היוצרים אווירה מזמינה להתכנסות ולבילוי משמעותי של שיתוף לפני ואחרי התפילה.

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-לובי-מושבים

“אזור האירוח” כולל בר קפה ומצויד ברהיטים שנבחרו להדהד את תחושת הבית של אדם. יש הרבה פינות עם מגוון אפשרויות ישיבה, מה שנותן לאנשים הרבה מקום להירגע ולהתחבר על כוס קפה.

“[This space] מרגיש כמו בית”, אומרת אשלי רוף, רכזת משרד קמפוס דרום. “זה יוצר את התרבות שאנחנו רוצים להיות במרכז המשפחה וליצור קהילה. . . זה מחזיר אותנו לשורשים שלנו של להיות בסלון של מישהו”.

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-קפה

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-קפה-בר

“[This space] מרגיש כמו בית. זה יוצר את התרבות שאנחנו רוצים להיות במרכז המשפחה וליצור קהילה. . . זה מחזיר אותנו לשורשים שלנו של להיות בסלון של מישהו”. – אשליה רוף, רכזת משרד הקמפוס הדרומי של ישו קפלה

חדר המשפחה הוא המחבר בין פולחן לשירות הילדים, משקף זה את זה משני צידי חדר המשפחה.

ישו-קפלה-דרום-קמפוס-פולחן-כניסה

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-לובי-ילדים-נוף

אזור הצ’ק-אין הבטוח של הילד, עם הנושא המהנה והמזמין שלו, מקבל את פני המשפחות ונותן את הטון לחוויית כנסיית ילדים תוססת.

christ-chapel-south-campus-kids-ci

חלל השירות לילדים כולל גם חדר משפחה ייחודי. מרחב חיבור זה נותן להורים מקום בו הם יכולים לבנות קשרים עם הורים ומתנדבים אחרים, ולקבל גישה למשאבים שונים.

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-ילדים-פם

חללים נוספים לילדים כוללים חדר תינוקות, חדר אמא, כיתות וחללים קבוצתיים גדולים המתחברים לפטיו מקורה חיצוני וחלל משחק.

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-ילדים

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-פטיו

מקום הפולחן בן 300 המושבים משלב את אותן לבנים ופלטה ניטרלית המשמשת בחלק החיצוני, וכולל שמע, חזותי ותאורה חדישים.

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-פולחן

חלל בגודל נכון שמוכן לצמיחה

הגודל האינטימי של המתקן, שמגיע לקצת פחות מ-15,000 רגל רבוע, הופך את החלל בדיוק לגודל המתאים, כך שעם הכניסה לבניין, האורחים יכולים לקבל גישה חזותית מיידית לכל חלל. זה גם מאפשר לאנשים באמת להיתקל אחד בשני, להגיד שלום ולהכיר אחד את השני.

כריסטוס-קפלה-דרום-קמפוס-לובי

בעוד שתכננו בכוונה את הבניין שיהיה נעים, תכננו ופיתחנו את הקרקע בצורה מבנית וארכיטקטונית כך שהיא תוכל להתרחב כדי להתאים לצמיחה שתחווה הקמפוס הדרומי של ישו קאפל בשנים הקרובות.

“אנחנו מרוצים מהבניין שקיבלנו. זו הייתה פשוט ברכה גדולה עבור הקהילה שלנו. . . זה עוזר לנו לעשות את המשרד שדמיינו לעשות בצד הקדמי של העיצוב, אז אנחנו מאוד אסירי תודה לאספן גרופ שנתנה לנו את המרחב הנהדר הזה”. –מיכה ברנום, כומר הקמפוס הדרומי של ישו קפלה

צפה בגלריה המלאה של קמפוס ישו קפל דרום כאן.

זה כבר פוסט ממומן על ידי קבוצת אספן. אם הכנסייה שלך מחפשת לבנות מתקן חדש או לדמיין מחדש את החלל הקיים, אני לא יכול להמליץ ​​מספיק על אספן גרופ! נְקִישָׁה כאן להתחיל איתם שיחה היום!

המאמר הספציפי הזה נכתב על ידי קריסטן פרימן. קריסטן הצטרפה לאספן גרופ כמעצבת פנים ב-2019 לאחר שעבדה בעיצוב מסחרי ומגורים כאחד.

החוץ הגדול - 7 דרכים למקסם את המרחב החיצוני של הכנסייה שלך
פוסטים דומים

Leave a Reply