חזקו את מערכות הכנסייה שלכם במחנה אתחול בן 3 ימים בשידור חי באורלנדו הקיץ!

0
חזקו את מערכות הכנסייה שלכם במחנה אתחול בן 3 ימים בשידור חי באורלנדו הקיץ!

מאת נלסון סירסי

היי, אני נלסון סירסי, מייסד ה- Church Leader Insights ו- Renegade Pastors Network. אני מקווה שתצטרפו אלי ואל חבריכם הכמרים כשאנחנו חוזרים לאורלנדו לאירוע האישי הראשון שלנו מאז המגיפה!

ההרשמה לסופר מוקדם בירד פתוחה כעת עבור הקריטיים ביותר בדיקת מערכות כנסייה ומחנה אתחול עדיין. החזר את הצוות שלך לוולט דיסני וורלד לאירוע אינטנסיבי זה בן 3 ימים יום רביעי, 27 ביולי – יום שישי, 29 ביולי.

כי אחרי שנתיים של קוביד, רפיון התגנב למערכות הכנסייה שלנו – ו בכל מקום שיש רפיון, יש חוסר. הגיע הזמן להתמקד מחדש ולחזק את המערכות שלך לצמיחה ובריאות!

אני אחשוף את השיעורים האחרונים והמשפיעים ביותר על כל אחד שמונה מערכות של כנסייה בריאה®. מ-3 הימים העוצמתיים הללו, תצאו משם עם המון רעיונות קלים ליישום ושלבים ברורים הבאים לצמיחה מרבית!

שמור את המקום שלך עבורך ועבור הצוות שלך – במחירים סופר מוקדמים!

כרגע לזמן מוגבל, זהו חינם להביא את בן/בת הזוג (יהיה $119 מאוחר יותר), ותוכלו ליהנות מתעריפים מיוחדים לצוות כמו מביאים ארבעה תמורת 199$ בלבד בסך הכל! (זה כמו לקבל 2 הרשמות אורחים בחינם!)

אז הביאו את כל הצוות שלכם – כולל מתנדבים בעלי יכולת גבוהה, צוות אדמיניסטרטיבי בתשלום וצוות פסטורלי. תן לאירוע הזה לעודד ולהתאים את הצוות שלך כדי לתמוך בך ביישום המערכות.

לחץ כאן כדי ללמוד עוד על Boot Camp 2022 ולשמור מקומות עבורך ועבור הצוות שלך – Super Early Bird מסתיים ביום שישי, 20 במאי!

הירשם עכשיו ל-3 ימים של ההכשרה הכי מעשית, מוכחת, בעולם האמיתי, אגוזים ובולטים שאתה יכול להשתתף כדי לעזור להצמיח את הכנסייה שלך!

בין אם אתה חדש לגמרי במערכות, ובין אם אתה מיישם אותן במשך שנים, תקבל את זה כלים חיוניים שאתה צריך כדי לגדול כמו שמעולם לא היה.

אני אשקיע שעה על כל מערכת:

20 דקות – סקירת הבסיס הבסיסי

20 דקות – מה עובד היום ב-The Journey ובכנסיות ברשתות האימון שלי

20 דקות אחרונות – איך השפיעו השנתיים האחרונות על המערכת המסוימת הזו

התכונן לשיפור דרמטי של כל מערכת כנסייה – רק עם שינויים קטנים ומעט מאוד זמן!

לחץ כאן כדי ללמוד עוד על שמונה המערכות שאכסה וכיצד להירשם בתעריפי Super Early Bird היום!

קבל אסטרטגיות מוכחות מרמקולי ה-ALL-STAR שלנו

בקצב הסופר-נמוך הזה לא תקבלו את הקליבר הזה של רמקולים בשום מקום אחר – אתם חייבים לעצמכם ולצמיחת הכנסייה שלכם להשתתף ולא לפספס:

שלך באמת, ד”ר. NELSON SEARCY – מייסד RenegadePastors.com

KERRICK THOMAS – מייסד של Renegade Executive Pastors Network

JASON HATLEY – מייסד רשת כמרים הפולחן של Renegade Worship

TERRY SEAMON – Walk Thru the Bible Master Trainer

DON TOWNSEND – כריסטיאן אשליה

BOYD PELLEY – מייסד שותף של Churchteams

בתוספת בונוס חדש לרישום סופר מוקדם:

כאשר תירשם עד יום שישי, 20 במאי, תוכנס גם לזכות ב- חופשת שייט של 3 לילות לך ולאורח (ערך של $500.00)! רק דמיינו לעצמכם חופשה רומנטית עבורכם ועבור בן הזוג או הרפתקה מהנה עבורכם ועבור בן משפחה או חבר אחר. PLUS, או כל אדם שנרשם תחת הרישום שלך אתה מקבל רשומה נוספת – ככל שתירשם יותר, כך יותר סיכויים לזכות!

בנוסף ב-Boot Camp, תהנו א מלון משופץ לחלוטין מייל אחד בלבד מוולט דיסני וורלד, אורלנדו בתעריף הנמוך המיוחד שהבטחנו עבורכם רק $79 ללילהלא! אתה יכול אפילו להגיע מוקדם או להישאר מאוחר בתעריף מיוחד זה. לאחר ההרשמה, תקבל את פרטי המלון המלאים.

צפוי לך פינוק גדול באירוע החי החדש שלנו. ראה פרטים מלאים והירשם ממש כאן:

www.SystemsBootcamp.com

מצפה לראות אותך LIVE באופן אישי בחזרה באורלנדו!

השותף שלך במשרד,

נלסון

נ.ב חזרות היא אם הלמידה ואירוע זה בן שלושה ימים יעניק לך רענון על היסודות של כל אחד מה שמונה מערכות של כנסייה בריאה®:

  • הַטמָעָה
  • תוֹרַת הַנָצרוּת
  • סַדרָנוּת
  • מִשׂרָד
  • אִסטרָטֶגִיָה
  • קבוצות קטנות
  • מַנהִיגוּת
  • תכנון פולחן

א מערכת רָצוֹן סave יou סצַמָה, טאיים, הנרגי ו Mאחד. כאשר המערכות של הכנסייה שלך בריאות, תראה תוצאות מתמשכות ותהיה לך השפעה גדולה יותר על הקהילה שלך.

במחנה אתחול בן 3 ימים זה, תתאמן על יישומים עכשוויים ואסטרטגיות מעשיות שאתה והצוות שלך יכולים לקחת בחזרה ולהתחיל ליישם מיד!

אל תחמיצו את תעריף ה-Super Early Bird הזה, רק עד יום שישי, 20 במאי – רק $199 (בדרך כלל $699) בשבילך, בחינם לבן/בת הזוג שלך (יהיו $119 מאוחר יותר), ותוכלו ליהנות מתעריפים מיוחדים לצוות כמו להביא ארבעה ב-$199 בלבד סך הכל! (זה כמו לקבל 2 הרשמות אורחים בחינם!)

שאלות או מעדיפים להירשם בטלפון? התקשר אלינו למספר 561.921.8488, שלוחה 2.

או לחץ כאן כדי להבטיח את מקומך עכשיו!

פוסטים דומים

Leave a Reply