ההרשמה פתוחה עכשיו לכנס New Kingdom Impact

0
ההרשמה פתוחה עכשיו לכנס New Kingdom Impact

היי, אני נלסון סירסי, מייסד ה- Church Leader Insights ו- Renegade Pastors Network עם הזמנה מיוחדת עבורכם היום לאירוע שאינו דומה לשום כנס שהנחתי בעבר.

אני מקווה שתוכלו להיות חלק מהמפגש הקטן הזה של כמרים חדורי מוטיבציה. כי אנחנו הולכים לעבור על כמה שאלות ייחודיות:

1 – איך אתה מנצל כל דקה בחייך (ללכת עם אלוהים, משפחה, כנסייה, חברויות, יכולות וכו’) להשפעה על הממלכה?

2 – מה זה אומר להשפיע על הממלכה מנקודת מבט מקראית, היסטורית וצמיחה כנסייתית.

3 – איך אני מכשיר אותך להיות מאמן עבור שמונה המערכות שלי של כנסייה בריאה®? זה יהיה המפגש שבו תוכל לקבל הסמכה ולהתחיל בתהליך ללמד כמרים אחרים, מקומית וגלובלית, את המערכות שעזרו לך. אני אפרט את זה כשניפגש באוקטובר.

4 – כיצד אנו רואים יותר אנשים מוסרים את חייהם לשירות או עונים לקריאה למשימות בכנסייה שלנו, במקומות שיש לנו השפעה או שבהם אנו עשויים לדבר מאי פעם. אנחנו צריכים להתאחד ולהעלות את הערך של מענה לקריאה למשרד. זה דורש גישות ושפות חדשות. עוד באוקטובר.

5 – לבסוף, נהנה קצת בכנס הזה על ידי סיעור מוחות בתוך הקבוצה שלנו ו(בתקווה) לשמוע מכמה מהכומרים המובילים באמריקה באמצעות סרטונים מסוג TikTok שאני מבקש מהם להכין. אני, כמובן, אקבל את רשימת הלקחים שלי מ-30 שנות שירות ו-7+ שנים של לימוד צלילה עמוקה.

אם אחד מהמוקדים האלה מעורר את הלב שלך ומניע אותך במשימה שלך, אתה פשוט לא יכול לפספס את האירוע החד-פעמי הזה שנמצא 30 שנה בהתהוות…

ועידת ההשפעה של RENEGADE PASTORS KINGDOM

תאריכים: יום רביעי, 12 באוקטובר – יום שישי, 14 באוקטובר, 2022

היום האחרון מסתיים בשעה 12:30 ביום שישי, מה שמקל על היציאה החוצה

מקום: וולט דיסני וורלד, אורלנדו, פלורידה

עם השקעה סופר נמוכה אחת בלבד, אתה יכול לרשום אותך ואת בן/בת הזוג שלך ובנוסף להביא כל כמרים בצוות שלך או כל אחד בכנסייה שלך ששוקל שירות פסטורלי!

קראת את זה נכון, בפעם הראשונה אי פעם תוכל להביא קבוצה שלמה בתעריף נמוך אחד – אם הם כמרים נוכחיים בצוות שלך, או מחפשים את התואר כומר, והם מהכנסייה או המשפחה שלך, אתה יכול להביא אותם!

אל תחכו להירשם – מספר המקומות מוגבל בתוספת מחיר המלון המיוחד של $89 ללילה יימכר. הירשם בתעריף ה-Super Early Bird שלך עד יום שישי, 9 בספטמבר.

לחץ כאן כדי ללמוד עוד או כדי להבטיח את המקומות שלך עכשיו עבורך לתעריף סופר נמוך אחד!

הצטרף למפגש המיוחד הזה של כמרים בעלי מוטיבציה – ותעלה לרמה חדשה של מנהיגות פסטורלית!

היסטוריית צמיחת הכנסייה המסורתית אמרה שהדבר הגדול ביותר שאתה יכול לעשות למען הממלכה הוא לגדל כנסייה בריאה. זה היה המיקוד העיקרי שלי בהדרכת כמרים באמצעות גישת המערכות הבריאה שלי.

אבל מה קורה אחרי זה? מה הלאה?

מסתבר שישנן מספר דרכים בהן תוכל להמשיך ולהשקיע בממלכה. זה כולל נקיטת צעדים מכוונים יותר להזעיק את הנקראים בכנסיות שלנו והכשרת אחרים לגדל גם כנסיות בריאות.

קראו לקרואים

איך אתה מזהה ומעודד אנשים בכנסייה שלך שעשויים להרגיש שאלוהים קורא להם לשרת? איך תעזור למישהו שמובל להיות כומר להתקדם?

זהו אזור אחד שבו הכנסייה ירדה בכדור בעשורים האחרונים. אנחנו לא רואים עוד כמה צעירים ואנשים שניים נכנעים לקריאה להטיף.

זו הסיבה שהגיע הזמן להיות יותר מכוונים לגבי העלאת מנהיגים חדשים שנקראים לעבודה במשרה מלאה! וזה מתחיל בכנס הזה שבו אתה יכול לא רק להביא את אלה שנקראו לאחרונה לשירות מהכנסייה שלך, אלא גם ללמוד איך להעלות מנהיגים חדשים.

קבל 30+ רעיונות ואסטרטגיות אחרות כדי להשפיע על הממלכה!

ותקבלו עוד עשרות רעיונות ואסטרטגיות לאופן שבו כמרים יכולים להשפיע באופן אישי על הממלכה (לגלות את הכל כאן יפחית אותם אבל תקבלו חוברת עבודה מלאה ברעיונות האלה!).

אני אוסף את כל האסטרטגיות הגדולות ביותר שלי ב- Kingdom Impact כדי לשתף אתכם. בנוסף להתקשר לחבר שלי מנהיגי משרד לאומי, כמרים מגה-כנסייה, חברי טיטניום (רמת האימון הגבוהה ביותר שלי) ועוד כדי לשתף את התובנות שלהם באופן אישי ובאמצעות וידאו מוקלט!

הזמן הוא עכשיו – האם תצטרף אליי לעשות שקע גדול בגיהנום?

אנו נמצאים בנקודה קריטית בהיסטוריה של הכנסייה מכיוון שהנצרות נמצאת בדעיכה. הגיע הזמן להחיות את הכנסיות שלנו ואת המחויבות שלנו להצמיח את הממלכה בדרכים חדשות לגמרי.

ככומרים אנו עומדים בפני אחד מאותם רגעים שישפיעו על עתיד משרדינו – והצלה של עמנו!

אני מקווה שתצטרפו אליי ואל הקבוצה המדהימה הזו של כמרים שנקראים באופן קיצוני אנחנו לוקחים פטיש כדי לפגוע בגיהנום הכי חזק שאנחנו יכולים!

מצפה לראות אותך LIVE באופן אישי בחזרה באורלנדו!

השותף שלך במשרד,

נלסון

נ.ב. בכנס החד-פעמי הזה, נסקור ארבעה תחומים מרכזיים ליצירת השפעה על הממלכה:

  • איך ל לקרוא לקורא
  • איך ל להוביל ולהצמיח כנסייה בריאה
  • איך ל להכשיר כמרים אחרים מקומית וגלובלית להוביל ולהצמיח כנסיות בריאות
  • ועוד עשרות רעיונות ואסטרטגיות לאופן שבו כמרים יכולים להשפיע באופן אישי על הממלכה (לגלות הכל כאן יפחית אותם)

אני אישית מצפה להוביל את האירוע החד-פעמי הזה ולראות אותך באופן אישי בחזרה באורלנדו.

אל תחמיצו את תעריף ה-Super Early Bird הזה, רק עד יום שישי, 9 בספטמבר – השקעה נמוכה אחת עבורכם, בני הזוג שלכם, ועבור כל הכמרים בצוות שלכם או אלה בכנסייה שלכם שממשיכים כעת את השירות!

שאלות או מעדיפים להירשם בטלפון? התקשר אלינו למספר 561.921.8488, שלוחה 2.

או לחץ כאן למידע נוסף או הבטח את מקומך עכשיו!

פוסטים דומים

Leave a Reply