הדבר היחיד שיש לכל הצוותים בעלי הביצועים הגבוהים

0
הדבר היחיד שיש לכל הצוותים בעלי הביצועים הגבוהים

“מאמנים גדולים אף פעם לא מפספסים רגע שניתן ללמד”. – הכומר הבכיר בכנסיית Northstar מייק לינץ’

45 הדקות האהובות עלי בשבוע הן לימוד תנ”ך זום שאני משתתף בו עם כ-60 עד 75 צופים ומאמנים מקצועיים בבתי ספר תיכוניים, מכללות ומאמנים מקצועיים. תמונה שלה מוצגת למעלה. בראשות הכומר הבכיר של Northstar Church מייק לינץ’אני אף פעם לא עוזב את הזמן הזה ביחד ללא אתגר ומלא השראה לצמוח באופי ובמנהיגות הרוחנית שלי.

היום, מייק ציין נקודה חזקה ואמר, “מאמנים גדולים לעולם לא מפספסים רגע שניתן ללמד.” זו הסיבה שכאשר המאמן קית מדיסון דיבר על נושא מנהיגות משרתת, רשמתי הערות.

מנהיג גדול

אם אינך מכיר את המאמן מדיסון, הרשו לי להכיר לכם אותו. בזמן ששימש כמאמן בייסבול ראשי באוניברסיטת קנטקי במשך 25 שנים, הוא צבר 737 ניצחונות ונכנס לשלושה היכלי התהילה: היכל התהילה של תיכון בייסבול קנטקי, היכל התהילה של אוניברסיטת קנטקי, היכל איגוד מאמני הבייסבול האמריקאי. של תהילה. בשנת 2013, המאמן מדיסון זכה בפרס Lefty Gomez. לאחר מכן פרש מאימון ב-2003 והצטרף לקבוצה ב- SCORE בינלאומי.

על ידי עבודה עבור SCORE International, המאמן מדיסון משלב שניים מהתשוקות בחייו: האמונה והבייסבול שלו. הוא מגיע למאות מאמני בייסבול וחברים של מכללות ותיכון באמצעות מסירותיו הדו-שבועיות ודיבר עם אלפי מאמנים ושחקנים ב-16 מדינות וברפובליקה הדומיניקנית.

תובנה נהדרת

אחד מפסוקי העוגן של הלימוד של היום היה מתי כ’:28, שבו נאמר, “כמו שבן האדם לא בא לשרת אלא לשרת ולתת את נפשו ככופר לרבים (ESV).” בהתייחסו לפסוק הזה, אמר המאמן קית’ מדיסון ואני מפרפרזה מעט, “אם שמה את עצמך (כמנהיג) על הדום, אתה מאבד את הקשר עם השחקנים שלך. כשאתה נכנס לתעלות ושואל שאלות נהדרות, אתה מתחבר לשחקנים שלך. לקבוצות הכי טובות יש את זה”.

שיעור נהדר על צוותים בעלי ביצועים גבוהים

יש חמש נקודות עיקריות שאני לוקח מהצהרה של המאמן מדיסון לאורך הפסוק שסופק:

  1. מודל מנהיגות בר-קיימא היחיד הוא מודל מנהיגות-משרתת.
  2. למנהיגים יש בחירה אם להיות מנהיגים משרתים או לא. הם יכולים לבחור בכן המשרת את עצמו או להיכנס לתעלות ולשרת אחרים.
  3. אתה יכול להתחבר לאנשים רק כשאתה איתם, לא במשרד הפינתי או בחדר הירוק.
  4. מנהיגים גדולים שואלים שאלות נהדרות. הם סקרנים, במיוחד לגבי מה שקורה עם האנשים שלהם.
  5. הדבר היחיד שיש לכל הצוותים בעלי הביצועים הגבוהים הוא שהם מונחים על ידי מנהיגים משרתים שנמצאים בשוחות עם הצוותים שלהם.

אם אתה סקאוט או מאמן בייסבול שרוצה להיות חלק מהמחקר הזה ולקבל סוג זה של חוכמה על בסיס שבועי, צור קשר עם מייק לינץ’ בכתובת [email protected] כדי לקבל את כל המידע כיצד להצטרף.

הספר האלקטרוני האחרון שלי זמין להורדה. 65 ציטוטי המנהיגות המובילים של 2022 חלק 1 הוא משאב שכל מנהיג צריך להיות. ציטוטים מעולים מביאים בהירות ומביאים במילים את מי שאנו מרגישים באופן אינטואיטיבי כמנהיגים. הם נותנים לנו חוכמה ותובנות שמקדמות את המשימה והחזון של הארגונים שלנו. ספר אלקטרוני זה כולל מחשבות ותובנות ממנהיגים כמו וורן באפט, ניק סבן, ג’יימס קליר, דאון סטיילי, יורגן קלופ, ג’רי סיינפלד ואפילו טד לאסו. משאב זה ייקח לך בערך 10 דקות לקריאה אבל כל החיים ליישם. תרצו לעצור ולהרהר בהשלכות של כל ציטוט. נְקִישָׁה כאן או על התמונה המסופקת להורדה מיידית!

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על תוכן האתר הזה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור פתרונות ניהול של INJOY שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר שזכה לשבחי הביקורת The 10 Practices Indispensable Of The 2-Minute Leader.


פוסטים דומים

Leave a Reply