בלוג חי מכנס ReThink Leadership 2022 – 33 ציטוטים מאת דן ריילנד על צוות מוביל ביעילות

0
בלוג חי מכנס ReThink Leadership 2022 – 33 ציטוטים מאת דן ריילנד על צוות מוביל ביעילות

במהלך שלושת הימים הבאים נשלחתי על ידי פתרונות סדרנות של INJOY לספק בלוגים חיים את כנס ReThink Leadership and Orange. זה היה באופן מסורתי אחד מהאירועים המומלצים שלי בכל שנה. אני לא יכול לחכות לתוכן השנה ולהזדמנות לשתף אתכם.

לפני שנגיע לתוכן, אני רוצה להמשיך ולהשקיע בך כמנהיג. כולם מנצחים כאשר מנהיג משתפר. בגלל זה יצרתי קורס אימון מנהיגים בן 2 דקות. 11 המודולים הללו יתנו לך את הכלים המדויקים הדרושים כדי לצמוח ולהתפתח לסוג המנהיגים שהארגון שלך זקוק לו נואשות.

קח את המנהיגים שלך דרך סדרת הסרטונים העוצמתית הזו בת 10 חלקים וראה את התוצאות הבאות:

 • לספק למנהיגים מפתח הזדמנויות צמיחה
 • לתת לך אמון בהחלטות המתקבלות על ידי הצוות שלך
 • הקמת תהליך פיתוח מנהיגות בריא
 • לפתח צינור מנהיגות
 • ליצור תרבות מנהיגות

קורס אימון מנהיגים בן 2 דקות הוא משאב נהדר לצייד את חברי הצוות שלך למלא את תפקידיהם הייחודיים ולמצוא מטרה ומשמעות לחייהם. המחיר הוא 37$ כי אני רוצה להעביר אותו לידיים רבות ככל האפשר. נְקִישָׁה כאן או בתמונה למטה או למידע נוסף ולרכוש.

עכשיו לתוכן הכנס:

הדובר הבא של ReThink Leadership היום היה דן ריילנד שאין דומה לו. דן שימש ככומר בפועל של כנסיית 12Stone ב-19 השנים האחרונות. הוא שימש לצד ג’ון מקסוול ככומר בכיר ב-Skyline Church ולאחר מכן כסמנכ”ל מנהיגות ופיתוח כנסייה עבור משרדי Injoy. דן הוא מחברם של ארבעה ספרים כולל האחרון שלו מנהיג בטוח!: הפוך לאחד, הישאר אחד. למידע נוסף מ-Dan, לחץ על 15 הדברים של דן ריילנד שאתה צריך לעשות כשאתה בסביבה מנהיגים גדולים, חזקים ומהירים יותר.

להלן 33 ציטוטי מנהיגות מהמפגש המבריק שלו:

 1. “אימון טוב מתרחש בצורה הטובה ביותר בסביבה התפתחותית.”
 2. “חפש את הטוב ביותר. תאמין בטוב ביותר. צפו לטוב ביותר.”
 3. “ישנן שתי דרכים עיקריות לבצע השקעה אישית בצוות שאתה מוביל – טיפול ורועה והדרכה ופיתוח.”
 4. “טיפול ורועה הוא השקעת חייו וצמיחה רוחנית של אדם.”
 5. “הדרכה ופיתוח משקיעים בביצועים ובפרודוקטיביות של חברי הצוות.”
 6. “אימון טוב אינו תלוי רק בך. כמאמן, אתה במידה רבה זרז”.
 7. “אנשי הצוות הם הבעלים של הצמיחה שלהם.”
 8. “אני אעשה הכל כדי לעזור לך להצליח, חוץ מהעבודה שלך.”
 9. “הזרז אחראי על הסביבה, בהירות התמונה הגדולה, הציפיות, האמונה, הטיפול וההתפתחות.”
 10. “הגורם המספר לתסכול הוא ציפיות שלא נענו”.
 11. “הצוות צריך להיות הבעלים של המאמץ המכוון שלו, חוסר ההתקדמות והתוצאות שלו”.
 12. “דאגה לצוות + מחויבות לחזון + אימון = הצלחה”
 13. “אם לא אכפת לך מהתוצאות של הצוות, חברי הצוות יעזבו אותך.”
 14. “חזון (מאמנים צריכים להתחיל עם החזון) להתאמה לאימון ליכולת לתוצאות. זו המטריצה ​​להצלחה”.
 15. “חזון – לאן אנחנו הולכים?”
 16. “מישור – האם אנחנו נמצאים בזה ביחד?”
 17. “אימון – האם אנחנו עוזרים לכל אדם להגיע לשם?”
 18. “יכולת – מי מסוגל לבצע את עבודתו היטב?”
 19. “תוצאות – האם אנו משיגים את מה שאמרנו שנעשה?”
 20. “הכר את האדם שאתה מאמן.”
 21. “האימון הוא אישי. אתה צריך לבסס אמון כדי להשיג כנות. אם אתה לא יכול לבסס אמון, לעולם לא תהיה מאמן טוב”.
 22. “כוכבים – כ-30% הם כוכבים. הכי קשה לאמן אותם כי הם כל כך טובים. השחקנים הכוכבים שלך רוצים להשתפר יותר משתי הקבוצות האחרות. לאמן את השפעתם הגוברת. השג אותם בשולחן הבא למעלה. הם יכולים לראות את הרמה הבאה ואיך הם מתנהגים. אינטנסיביות חשובה למנהיג אבל אף אחד לא רוצה להיות ליד אדם אינטנסיבי. למד אותם כיצד להשתמש במצערת. לאמן את הכישורים האסטרטגיים שלהם, איך לחשוב גדול וטוב יותר. שימו לב לאופן שבו הם משתמשים באג’נדה. לגרום להם להביא את סדר היום. מה היה עליו? כמה לחץ הם מפעילים על סדר היום במקום לשאת אותו בעצמם? ככל שאתה מעלה לחץ, כך תהיה לך פחות השפעה. הדבר הראשון שמנהיגים צריכים לחשוב עליו הוא פתרון בעיות. לעולם אל תאפשר לצוות שלך להביא לך רק פתרון אחד. תגרום להם להתמקד בפתרון בעיות, לא בשחרור לחץ. ללמוד איך לחשוב פותר 100 בעיות. רעיונות הם הכל. ככל שאתה עולה גבוה יותר הרעיון הוא בעל ערך רב יותר. שאל אותם איפה הם רוצים לגדול ועזור להם להגיע לשם. שאל, ‘הייתי מנהיג טוב יותר אם…'”
 23. “יציב וחזק – כ-60% הם יציבים. אנחנו מפחיתים מערך הקבוצה הזו יותר מדי. אתה רוצה שהם יפרצו לסטרונג או לכוכבים. למתוח אותם. אפשרו להם להיכנס לזירה מעל תיאור התפקיד שלהם, קצת מעל הראש. אבל אל תתנו להם הזדמנות למתוח בלי לאמן אותם. אל תיתן להם עבודה זבל. אתה רק רוצה לדעת שחבר צוות צעיר יהיה טוב במשהו”.
 24. “נאבקים – כ-10% נאבקים. הם יכולים? האם הם? האם הם על כשירות. האם הם עוסקים בגישה. האם הם נותנים להם סבלנות ומסלול ארוך. כל עוד הם ממשיכים לגדול. האם הם מקבלים מעט סבלנות ומסלול קצר. אנחנו נותנים חבל קצר על גישה. אתה יכול לשנות את הגישה שלך. אני לא משלם על יחס רע. אני יכול לקבל את זה מהקהילה. יש לנו דברים גדולים לפתור”.
 25. “אם אתה לא מבין מה לעשות, מישהו אחר יגיד לך מה לעשות.”
 26. “כשירות היא היכולת לעשות משהו טוב. יכולת היא היכולת לעשות יותר מהדבר הזה בצורה טובה”.
 27. “הסביבה שבה אתה נמצא + האנשים שאתה איתם = הלחץ שאתה יכול להחזיק”
 28. “כשיש מישהו בסגל שלך ואתה יודע שהוא לא צריך להיות בסגל שלך, במוקדם או במאוחר משהו עומד להישבר. אם אתה לא עושה כלום, אתה מעילה בכספו של אלוהים”.
 29. “אנחנו תמיד שוכחים לדבר על שמחה בתהליך.”
 30. “הדבר מספר אחד שמגן על מערכות יחסים עם חברים לקבוצה הוא ציפיות ברורות לחלוטין”.
 31. “אם יש לך מועמד חד וחד, גייס מבפנים. אם לא, שכור מבחוץ.”
 32. “תן אזהרות מהר ואל תחכה. ותעלה אותם בכתב”.
 33. “התפקיד שלך כמנהיג הוא להביא את האנשים הנכונים למקום הנכון.”

דן הוא פשוט אחד המנהיגים הגדולים ביותר בנצרות.

75 ציטוטי המנהיגות המובילים משנת 2021 חלק 2 הוא הספר האלקטרוני האחרון שלי. עבור רבים הנכנסים לסביבה פוסט-מגיפה, מנהיגות נראית שונה לחלוטין מהעולם שלפני המגפה. אנשים יותר שבורים עכשיו. הם יותר לא בטוחים. פחד וחרדה הם בני לוויה קבועים בלתי רצויים. תרבויות הן יותר לא בריאות. מערכות יחסים לא מתפקדות יותר. נראה שיש מחסור בתקווה. נראה שכל יום מביא פריצה חדשה, אסון טבע או אסון בלתי צפוי.

לכן, היסודות של מנהיגות חשובים מתמיד. הציטוטים בספר זה עוסקים ביסודות המנהיגות. אם אתה רוצה להיות המנהיג הטוב ביותר שאתה יכול להיות, לחץ כאן או על התמונה שסופקה כדי להוריד את זה משאב בחינם. הלקחים שנלמדו מהשנה שעברה, אם ייושמו, ימשיכו אותך לשנים הבאות.

על בריאן דוד

בריאן דוד הוא הסופר ורכז התוכן של בריאן דוד על מנהיגות. בנוסף לפיקוח על התוכן של אתר זה, בריאן הוא מנהל שותפויות משרד חדש עבור INJOY Stewardship Solutions, שם הוא עוזר לכנסיות לפתח תרבויות של נדיבות. בריאן גם חיבר את הספר עשרת הביקורות עשרת השיטות ההכרחיות של מנהיג 2 הדקות.


פוסטים דומים

Leave a Reply